صدای معتمدی روی تیتراژ «پناه آخر»

صدای معتمدی روی تیتراژ «پناه آخر»

موسیقی کوک| تیتراژ پایانی مجموعه تلویزیونی «پناه آخر» به خوانندگی «محمد معتمدی»‌ و کارگردانی داریوش یاری منتشر شد.

این سریال در یک تکیه روایت می‌شود که چالش‌هایی میان دو برادر را به تصویر می‌کشد. تیتراژ پایانی این مجموعه را محمد معتمدی با شعری از سجاد عزیزی و آهنگسازی محمدرضا چراغعلی خوانده است.

بیژن امکانیان، کاوه خداشناس، عباس غزالی، افسر اسدی، امین زندگانی، حدیث میرامینی، سیما خضرآبادی، تبسم هاشمی، کاظم هژیرآزاد و مهدی فقیه در این سریال به عنوان بازگیر حضور دارند.

مجموعه تلویزونی «پناه آخر» به تهیه کنندگی داوود شاه بابایی در ۱۰ قسمت ساخته شده و هر شب بعد از بخش خبری ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه یک می‌رود. ساعت ۱:۳۰، ۹:۳۰ و ۱۵ این مجموعه بازپخش می‌شود.

داریوش یاری؛ کارگردان پناه آخر، متولد ۱۳۵۲ در شهر تهران است. او در رشته  کارگردانی و فیلمنامه‌نویسی درس خوانده و فعالیت خودش را با ساخت چندین فیلم کوتاه آغاز کرد.

همکاری در پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی به عنوان مدیر تولید، دستیار کارگردان، مدیر برنامه‌ریز، شروع کار او در عرصه تصویر بود.

او در سال ۱۳۸۰ نخستین فیلم سینمایی خود به نام دخیل را کارگردانی کرد و تا کنون سریال‌های تلویزیونی، تله فیلم و مستندهای زیادی ساخته‌ است.

لیلاج (فصل شکار) ، کربلا جغرافیای یک تاریخ  و دخیل فیلم‌های سینمایی به کارگردانی یاری هستند.

کوک نغمه گمشده ، یونس، حرف مردم ، حس تماس ،مسافر باران و حبیب فیلم‌های تلویزیونی ساخته او هستند و خانه‌ای روی تپه، مدرسه ما و هاتف سریال‌هایی هستندکه او پیش از «پناه آخر» ساخته است.