صدور ۱۶۸ مجوز موسیقی در هفته گذشته در دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مجوز موسیقی
موسیقی کوک|دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته گذشته مجوز ۱۶۷ تک آهنگ و یک آلبوم را صادر کرده است. از میان آثاری که در هفته گذشته مجوز انتشار گرفتند، می توان به «ویوا آوا » به آهنگسازی «شهرداد روحانی» در حوزه کلاسیک، «امپراطور» به خوانندگی «مجتبی کبیری” و آهنگسازی «مانی ارمغان»، « آنچه گذشت» به خوانندگی «حمیدچراغعلی» و آهنگسازی «محمدرضا چراغعلی»، «شب اول » به آهنگسازی و خوانندگی و «گرشا رضایی»، «جاموندم» تیتراژ سریال «گیسو» به خوانندگی و اهنگسازی « محمدرضا گلزار» و «حسرت» به خوانندگی « فریدون آسرایی» و آهنگسازی «مجتبی مصری» اشاره کرد.

دو هفته قبل هم مجوز ۶۹ تک آهنگ  توسط دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،‌ صادر شد که شامل چهار اثر در حوزه موسیقی سنتی، ۴۶ اثر پاپ، ۱۸ اثر تلفیقی و یک اثر موسیقی نواحی بود.

از میان آثاری که در هفته گذشته مجوز انتشار گرفتند می‌توان به «تو را جویم» به خوانندگی و آهنگسازی «آرمان گرشاسبی»، «سکوت بی سرانجام» به خوانندگی «علی زند وکیلی»، «علاج» به خوانندگی «روزبه بمانی» و آهنگسازی «سعید زمانی» و «سکوت» به خوانندگی و آهنگسازی «بابک جهانبخش» اشاره کرد.

دو هفته قبل درخواستی برای دریافت مجوز آلبوم به دفتر موسیقی ارائه نشده بود.

در هفته‌های جاری با وجود محدودیت‌های موجود، شوراهای دفتر موسیقی درحال فعالیت است و تقاضای صاحبان آثار برای بررسی و صدور مجوز ادامه دارد. دفتر موسیقی برای این آثار،‌ صرفا مجوز انتشار صادر کرده و زمان انتشار آن، در اختیار مالک اثر است.