صنعتگر دوباره بستری می‌شود

خواننده میهنم ایران، عطر نرگس و میشه ضامنم بشی در راه بیمارستان؛

موسیقی کوک| خبر بستری شدن غلامرضا صنعتگر، خواننده موسیقی پاپ بندرعباسی کشورمان از سال ۱۳۹۶ رسانه‌ای شد. او از آن زمان تاکنون بارها راهی  بیمارستان بستری شده است تا تحت مراقبت قرار بگیرد.

مدتی بود که به نظر می‌رسید صنعتگر سلامتی کاملش را بازیافته اما ظاهرا باید دوباره راهی بیمارستان شود. به گزارش خبر آنلاین او از ادامه درمان خود از هفته آینده خبر داده است.

غلامرضا صنعتگر، خواننده ترانه «میشه ضامنم بشی» که برای حضور در ویژه برنامه دهه کرامت به مشهد سفر کرده است، درباره فعالیت‌های هنری خود گفت: «از آن جایی که به خاطر بیماری مدتی درگیر بیمارستان بودم، کمی از کارها عقب افتادم که سعی دارم مجدد به سرعت قبل برگردم.»

او در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد ادامه داد: «در حال حاضر درگیر ساخت مجموعه آهنگ‌های عاشقانه‌تر و جوان پسندانه‌تر هستم.»

این خواننده پاپ افزود: «هفته آینده نیز در بیمارستان بستری خواهم شد تا درمان جدیدم را آغاز کنم و انشاالله با دعای مردم عزیز دوباره به عرصه موسیقی باز گردم.»

غلامرضا صنعتگر در دو سال گذشته بارها به دلیل مشکلات کبدی، فشار خون بالا و عارضه مغزی، در بیمارستان بستری شده است.

غلامرضا صنعتگر متولد دهم آذر ۱۳۵۴ در بندرعباس است. او دیپلم ادبیات دارد و  در نواختن پیانو، گیتار و سازهای پوستی تبحر دارد.

ترانه‌های میهنم ایران، میشه ضامنم بشی و عطر نرگس از مهم‌ترین آثار اوست تا امروز بارها و بارها از شبکه‌های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده است.