ضیافت ریتم از داریوش اسحاقی منتشر شد

موسیقی کوک| «ضیافت ریتم» اثری ست ریتمیک با تنبک نوازی داریوش اسحاقی که در قالب ۱۷ قطعه به عناوین «ضیافت ریتم ۱ تا ۱۷» چیدمان یافته و تولید و منتشر شده است.

این هنرمند پیش از این آلبوم «جان جانان» را به همراه آرین رحمانیان منتشر کرده و «ضیافت ریتم» را به عنوان دومین اثر رسمی خود در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

داریوش اسحاقی پیشکسوت نوازنده، مدرس تنبک و سازهای کوبه ای و نویسنده ۲۴ کتاب در زمینه دف، تمبک، دایره و مؤسس گروه های ضرباهنگ و کوبانگ است. زاده ۱۳۳۹ در پیراشهر.

شایان ذکر است که آلبوم تکنوازی تمبک «ضیافت ریتم» با اجرای داریوش اسحاقی، از سوی آوای چکاد منتشر شده و علاقمندان می توانند این اثر را از مراکز معتبر و بسترهای دیجیتال مجاز موسیقی تهیه نمایند.

داریوش اسحاقی نوازنده تنبک متولد ۲۵ دی ماه سال ۱۳۳۹ در شهر پیراهشر می باشد.از سن ۹ سالگی تنبک را نزد آقای مجید کلاهدوز در کارگاه موسیقی مشهد آغاز نمود .ادامه کار را در تهران نزد اساتیدی چون ناصر فرهنگ فر،جمشید محبی،محمداخوان و بهمن رجبی پیش گرفت .

پس از کسب تجربه کافی به تدریس کلیه سازهای کوبه پرداخت ،که حاصل این تلاش آموزش و تقدیم مدرسین جوان به جامعه هنری سازهای کوبه ای شد. ایشان همزمان موفق به تألیف و تدوین بیش از ۲۴جلد کتاب در زمینه آموزش تنبک،دف،دایره،ریتم و تنبک کودکان شده اند .

از دیگر فعالیت های وی میتوان به برگزاری کنسرت هایی در شهرها و کشورهای مختلف اشاره نمود.