ضیافت لبنانی اسکورپیونز

شهر بیروت لبنان میزبان کنسرت گروه راک اسکورپیونز شد

موسیقی کوک| شهر بیروت لبنان میزبان کنسرت گروه راک اسکورپیونز شد. درحالی که  اواخر سال ۲۰۰۹ این گروه از انتشار آخرین آلبوم خود در سال ۲۰۱۰ خبر داده بود و بعد از انجام تور دور دنیا برای اجرای آن در سال ۲۰۱۲ پایان کارش را اعلام کرد، فعالیت دوباره خودش را از ۳ سال قبل سر گرفت.

کارل هینز فولمر، لوتار هیمبرگ، ولفگانگ دزیونی و مایکل شنکر با انتشار آلبومreturn to forever  به سال ۲۰۱۵ در ۵۰ سالگی اسکورپیونز آغاز به کار دوباره گروه را اعلام کردند.

اسکورپیونز از سال ۱۹۶۵ میلادی در شهر هانوفر آلمان شروع به فعالیت کرده بود.

آنها سال ۲۰۱۱ هم در لبنان کنسرتشان را روی صحنه برده بودند و حالا بعد از ۷ سال دوباره در بیروت با علاقه مندانشان دیدار کردند. این اجرای حدود یک ساعت و نیم به طول انجامید. اعضای این گروه قرار است کنسرت‌هایی را در استرالیا و نیوزیلند به روی صحنه ببرند.

گروه اسکورپیونز تا امروز بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه از آلبوم هایش را  فروخته است و اولریش روت فرانسیس بوخهولتز، یورگن روزنتال هرمان رربل، رالف ریکرمان، رودلف شنکر،کلوز مین، ماتیاس یابس، جیمز کوتک و پاول ماسیودا  هنرمندانی هستند که پیش از این در آن فعال بوده‌اند.   Lonesome Crow ،Fly to the Rainbow، In Trance،Virgin Killer،Taken by Force،Tokyo Tapes (Live)،Lovedrive ،Animal Magnetism،Blackout ،Love at First Sting،World Wide Live (Live) ،Savage Amusement ،Crazy World ،Face the Heat ،Live Bites (Live) ،Pure Instinct،Eye II Eye،Moment of Glory (With the Berlin Philharmonic Orchestra) ،Acoustica (Unplugged)Unbreakable ،humanity hour 1،Sting in the Tail ، return to forever آلبوم‌هایی هستند که این گروه محبوب آلمانی تا امروز روانه بازار موسیقی کرده است.