فراخوان سومین نمایشگاه «سازخانه»

فراخوان سومین نمایشگاه «سازخانه»

موسیقی کوک| فراخوان سومین نمایشگاه ساز خانه موسیقی با عنوان «سازخانه» دی ماه سال جاری در خانه هنرمندان برگزار می شود، منتشر شد. این نمایشگاه به همت کانون سازندگان ساز خانه موسیقی  از ۹ تا ۱۳ دی ماه سال جاری در مجموعه گالری های همکف خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

دومین نمایشگاه «ساز خانه» (دومین نمایشگاه ساز خانه موسیقی) از ۲۱ تا ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۷ در گالری‌های ممیز، میرمیران، پاییز و زمستان خانه هنرمندان ایران برگزار شد. این نمایشگاه سال گذشته با حضور برخی از هنرمندان  و چهره‌های شناخته شده در عرصه هنر همچون حسین علیزاده(آهنگساز و نوازنده پیشکسوت تار)، داریوش پیرنیاکان(نوازنده و مدرس پیشکسوت تار)، علی اکبر شکارچی(نوازنده پیشکسوت کمانچه)، سعید ثابت(نوازنده پیشکسوت سنتور)، حمیدرضا نوربخش(مدیرعامل خانه موسیقی)، مجید رجبی معمار(مدیرعامل خانه هنرمندان ایران)، دکتر ناصر آقایی(استاد پیشکسوت تئاتر)، فرمان مرادی(رئیس کانون سازندگان ساز)، رامین جزایری، بیاض امیرعطائی(از ساز سازان پیشکسوت)، حمیدرضا عاطفی(مدیر اجرایی خانه موسیقی)، داود آزاد(نوازنده و خواننده موسیقی ایرانی) برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی خانه موسیقی ایران، در توضیح این نمایشگاه آمده است:

«نمایشگاه سازخانه در سه بخش ساز های ایرانی، غربی و ابداعی برگزار می شود که فراخوان و آئین نامه شرکت در نمایشگاه بر روی سایت خانه موسیقی منتشر شده که علاقمندان به شرکت در این دوره نمایشگاه می توانند با دانلود و مطالعه فراخوان آن را تکمیل و به همراه مدارک مورد نیاز به دبیرخانه سازخانه ارسال نمایند.

امسال علاوه بر گالری های همکف خانه هنرمندان که به نمایش ساز اختصاص دارد، در سالن امیرخانی این مجموعه، نشست های پژوهشی و تحلیلی پیرامون سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی با حضور کارشناسان، نوازندگان و سازندگان ساز برگزار می گردد.

همزمان با انتشار فراخوان نمایشگاه پایگاه اطلاع رسانی (وبسایت) «سازخانه» با نشانی www.sazkhaneh.ir در دسترس قرار گرفته است.