فردین خلعتبری موسیقی «سیاه باز» را می‌سازد

موسیقی کوک| فیلمبرداری فیلم سینمایی «سیاه باز» نخستین ساخته‌ی بلند سینمایی حمید همتی به تهیه‌‌کنندگی علی قائم مقامی به پایان رسید. مهدی جمشیدی و بهمن حیدری صداگذاری و ترکیب صدای فیلم و فردین خلعتبری ساخت موسیقی این فیلم را بر عهده دارند. گفته می‌شود که گروه تولید، «سیاه باز» را برای حضور در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌‌کنند.

«سیاه باز» روایتگر داستانی اجتماعی است و موضوع آن درباره بیت کوین است و به عنوان اولین فیلم سینمایی حمید همتی برای اکران در جشنواره فجر امسال در حال آماده سازی است.

بازیگران فیلم سیاه باز با گریم هایی متفاوت مقابل دوربین این فیلم سینمایی رفتند و به نظر می‌رسد اثری متفاوت و قابل توجه در جشنواره فجر امسال باشد.

آتیلا پسیانی، مهدی کوشکی، سام قریبیان، افسانه بایگان، شاهد احمدلو، المیرا دهقانی، علی رهبری، حامد بیسادی، پیمان مصفا و … از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

فردین خلعتبری متولد ۱۳۴۳ در شهرستان نوشهر است. وی موسیقی را با ساز فلوت آغاز کرد و بعد از انصراف از رشته سازه دانشگاه صنعتی شریف به سراغ موسیقی رفت و در دانشکده هنرهای زیبا تحصیلات خود را در زمینه موسیقی ادامه داد

فردین خلتعبری تاکنون در ساخت موسیقی متن فیلم‌های متعددی نظیر به رنگ ارغوان، کما، پستچی سه بار در نمی‌زند، اتوبوس شب و پرتقال خونی فعالیت داشته است.