فرود «در خانه-بی مرز» در استانبول

فرود «در خانه-بی مرز» در استانبول

موسیقی کوک| دومین قطعه از مجموعه موسیقایی «در خانه_بی مرز» ۱۱ دی‌ماه ۱۳۹۸، همزمان با آغاز سال ۲۰۲۰میلادی روانه بازار موسیقی ایران و جهان می‌شود.

گروه رستاک که بیش از دو سال برای تولید این مجموعه تلاش کرده، سرانجام ماه گذشته اولین قطعه از این پروژه را منتشر کرد.

قطعه نخست که «کوچه‌لر» نام داشت که به زبان آذری خوانده شده است و درواقع یک بازخوانی خاطره‌انگیز از این ملودی قدیمی و محبوب آذری‌ها به‌حساب می‌آید.

همان‌طور که پیش‌تر از زبان اعضای گروه هم شنیده شده، پروژه «در خانه-بی مرز» یک طرح هنری با رویکرد فرامرزی است که به بازآفرینی قطعاتی از کشورهای همسایه ایران می‌پردازد.

اکنون در مرحله دوم از روند انتشار این مجموعه، نوبت به کشور ترکیه رسیده است.

علاقه‌مندان باید تا چهارشنبه صبر کنند تا شگفتانه جدید رستاکی‌ها را بشنوند. با توجه به همزمانی تاریخ انتشار این قطعه با روزهای کریسمس۲۰۲۰ به نظر می‌رسد قطعه ترکیه‌ای گروه رستاک با تِم شادتری میهمان خانه‌های علاقه‌مندان موسیقی شود.

علاقه‌مندان می‌توانند از روز چهارشنبه ۱۱دی‌ماه ۱۳۹۸ با مراجعه به سایت بیپ تونز (برای مخاطبان داخل کشور) تازه‌ترین تک‌آهنگ گروه موسیقی رستاک که قطعه‌ای ترکیه‌ای است، تهیه کنند.

رستاکی‌ها دقیقاً همان روز در آمل میهمان مردم این شهر خواهند بود.

گروه رستاک در ادامه روند برگزاری کنسرت در شهرستان‌ها این بار به آمل می‌رود. آن‌ها، ۱۱دی‌ماه ۱۳۹۸ و در سالن اریکه آریایی شهر آمل به روی صحنه خواهند رفت.

فرزاد مرادی، بهزاد مرادی، اکبر اسماعیلی پور، حامد بلند‌همت، دینا دوستی، امید مصطفوی، مجید پوستی، پریسا اینانلو و یاسمن نجم‌الدین هنرمندان رستاک در این اجرا هستند که با سرپرستی سیامک سپهری به روی صحنه بروند.

علاوه بر مراکز تهیه بلیت فیزیکی، علاقه‌مندان به حضور در این کنسرت می‌توانند برای خرید بلیت با امکان انتخاب صندلی به سایت «ایران کنسرت» مراجعه کنند.