فیلمی که کار دست حامد زمانی داد

فیلمی که کار دست حامد زمانی داد

موسیقی کوک| از شب گذشته تا امروز اخبار مختلفی درباره بازداشت حامد زمانی، درگیری او با مأموران نیرو انتظامی و حتی اینکه او مواد مخدر حمل کرده، در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. همزمان با انتشار این خبرها، فیلمی در فضای مجازی پخش شد که ظاهراً حامد زمانی آن را ضبط کرده که ظاهراً نشان می‌دهد او با مأموران درگیر شده است. در این نوشته نقل قول‌هایی از مدیر برنامه زمانی و رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور درباره  فیلمی که کار دست حامد زمانی داد ، آمده است.

حسین پیرعلی، مدیر برنامه حامد زمانی در گفت‌وگو با میزان به این اخبار واکنش نشان داده و گفته است: در حال حاضر حامد زمانی در دفتر خود مشغول به کار است، مشکلات به وجود آمده صرفاً برای روز پنجشنبه هفته گذشته بود و تا عصر برطرف شد و روند پیگیری موضوع هم توسط وکیل حامد زمانی ادامه دارد.

پیرعلی درگیری با نیروی انتظامی را تکذیب نکرده اما به شکل مبهمی توضیح داده که: این اتفاق برای پنجشنبه هفته گذشته است و اینکه این ویدئو به عنوان اتفاقی که امروز افتاده پخش می‌شود به هیچ عنوان درست نیست.

مدیر برنامه حامد زمانی درباره خبر منتشرشده مبنی بر دستگیری حامد زمانی به دلیل حمل مواد مخدر هم اعلام کرد: اگر بحث مواد مخدر است، بالاخره از ما یک سند و یا فیلم موجود بود که مواد مخدر حمل کرده‌ایم، اما همه در حد حاشیه و حرف است و به هیچ‌ عنوان مواد مخدری وجود نداشته است، به‌شخصه موضوع دستگیری به دلیل حمل مواد مخدر را قویاً تکذیب می‌کنم.

او دلیل بازداشت حامد زمانی را این‌طور توضیح داد: درگیری به وجود آمده به این دلیل رخ داد که یکی از دوستان ما مورد تفتیش قرار گرفت و حامد زمانی دلیل این اتفاق را جویا شد، بعد از آن کمی جروبحث رخ داد که در انتها به درگیری انجامید.

پیرعلی درباره شاکی پرونده گفت: بحثی مطرح است که نیروهای ناجا اعلام کرده‌اند که حامد زمانی به آنها ناسزا گفته است.

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور هم در واکنش به انتشار اخبار مختلف درباره ماجرای درگیری حامد زمانی و بازداشت او با ایسنا گفت‌وگویی انجام داد و در این باره گفت: ساعت ۷:۴۵ روز پنجشنبه سوم مردادماه، فردی به نام حامد زمانی به همراه فرد دیگری برای پرواز به مقصد کرمان، وارد فرودگاه مهرآباد شدند که مأموران گیت ورود پس از بازرسی کیف فرد همراه این خواننده متوجه وجود ادوات ممنوعه شده و آن را متوقف کردند.

او با اشاره به اینکه زمانی به علت توجیه نبودن با حمایت بی‌مورد از فرد مجرم، در انجام وظایف پلیس نیز دخالت کرد، گفت: این خواننده حتی اقدام به فیلم‌برداری غیرقانونی از اقدامات پلیس فرودگاه کرد که مأموران پلیس که متوجه این موضوع شده و گوشی تلفن همراه وی را ضبط کردند.

مهری با بیان اینکه برای این خواننده و فرد همراهش پرونده‌ای تشکیل شد، گفت: این پرونده به مقام قضائی ارجاع شده و با قرار التزام به حضور نامبرده، وی آزاد شد.

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور با بیان اینکه این خواننده وقتی می‌خواستند گوشی تلفن همراهش را ضبط کنند، مقاومت کرده، گفت: هیچ‌گونه درگیری میان پلیس با «حامد زمانی» رخ نداده است و  مدارک و مستندات تصویری این حادثه نیز نزد پلیس فرودگاه وجود دارد.

مهری با بیان اینکه این پرونده در حال پیگیری از سوی پلیس است و متهم نیز در پی درگیری با مأموران فرودگاه به دادسرا احضار شده، گفت: هر کس در هر مقامی که باشد اگر مرتکب تخلفی شود، پلیس موظف است که طبق قانون با او برخورد کند و در این پرونده نیز همین رفتار انجام شد.