قائدی‌پور موسیقى «کشتارگاه» را می‌سازد

قائدی‌پور موسيقى «كشتارگاه» را می‌سازد

موسیقی کوک| مهران قائدی‌پور موسیقى فیلم «کشتارگاه» به کارگردانی «عباس امینی» را در حالی می‌سازد که «مصباح قمصری» تنظیم‌  و طراحى‌هاى الکترونیک این اثر را بر عهده دارد.

در این اثر به نویسندگی «عباس امینی» مانی حقیقی، باران کوثری و امیرحسین فتحی به عنوان بازیگر حضور دارند.

تهیه‌کننده «کشتارگاه» جواد نوروز بیگی است و علی طلوعی علاوه‌ بر سرمایه‌گذار، جانشین تهیه‌کننده فیلم سینمایی «کشتارگاه» هم هست. فیلم سینمایی «کشتارگاه» در شهر آبادان جلوی دوربین رفته است.

دیگر بازیگران این اثر حسن پورشیرازی و حامد علیپور هستند. از دیگر عوامل فیلم می‌توان از احسان رفیعی به عنوان فیلمبردار، آتوسا قلم‌فرسایی در مقام طراح صحنه و لباس، سعید صفرپور به عنوان مجری طرح و داریوش صادقپور در مقام صدابردار نام برد.

یاسمن محب‌اهری نیز طراحی گریم این فیلم را بر عهده دارد. مدیر تولید فیلم سینمایی «کشتارگاه» علی محمدی و عکاس این فیلم مهیار بهمنش خواهند بود. عباس امینی، کارگردان فیلم سینمایی «کشتارگاه»، پیش از این، ساخت فیلم‌های «والدراما» و «هندی و هرمز» را در کارنامه دارد.

«کشتارگاه» که فیلمبرداری آن اوایل مهرماه آغاز شده بود، چهارمین فیلم سینمایی عباس امینی بعد از «والدراما»، «هندی وهرمز» و «من اینجا هستم» است که از سوی عباس امینی و حسین فرخ‌زاده به نگارش درآمده، جواد نوروزبیگی به عنوان تهیه‌کننده، علی طلوعی به عنوان سرمایه‌گذار و جانشین تهیه‌کننده و سعید صفرپور به عنوان مجری طرح در کنار عباس امینی قرار گرفته‌اند.

در خلاصه داستان «کشتارگاه» آمده است: امیر چند ماهی است که از فرانسه دیپورت شده است، او به خاطر پدرش شریک یک جنایت هولناک می‌شود…