قدرانی مجمع ناشران موسیقی از وزیر

قدرانی مجمع ناشران موسیقی از وزی

موسیقی کوک| بعد از بازگشت طرح معافیت‌های مالیاتی به حالت اول برای فعالیت‌‌های حوزه فرهنگ و هنر و استمرار معافیت برای این گروه، که با ورود مستقیم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به موضوع اتفاق افتاد، اعضای مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی ایران با انتشار متنی از تلاش‌های وزیر ارشاد قدردانی کردند.

در قسمتی نوشته اعضای مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری و موسیقی ایران آمده است:

«چندی نیست که جامعه موسیقی از پس لرزه‌های تصویب قانون «۱۰ درصد»رهایی  یافته و بدین امید که سال آینده این طرح از لایحه دولت حذف می‌شود، خود را خوشنود جلوه می‌دهد که به ناگاه موضوع حذف معافیت‌های مالیاتی سر باز کرد.

بی‌تردید این حرکت در راستای همان زخم گذشته است که اینک به چرک نشسته و لازم به توضیح نیست که اگر این پیشنهاد به بارمی‌نشست، هنر موسیقی با صدایی رسا غزل خداحافظی را می‌خواند.

بدین وسیله مجمع صنفی تولید کنندگان آثار موسیقی از تیزبینی و درایت حضرتعالی و تلاش‌هایتان در استمرار معافیت‌های مالیاتی فعالان حوزه موسیقی، قدردانی می‌کند.

توقع برآن است که همواره مددرسان اهل هنر به عنوان سکان‌دار این کشتی پُرتلاطم باشید و تا چنان باشد دست گرم شما را به یاری می‌فشاریم و سپاسگزار توجه‌تان خواهیم بود.

شما با عنایت و پیگیری بر این موضوع، نشان دادید که «بر مدارهمدلی »بودن تنها راه رستگاری در این حوزه است و ما نیز بر همین اعتقاد خواهیم ماند.گامهای‌تان استوار و دستانتان یاری‌گر باد.»