قربانی، خواجه‌امیری و ابراهیم‌زاده تک آهنگ منتشر می‌کنند

موسیقی کوک| دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ظرف هفته سوم آذرماه مجوز ۸۴ تک آهنگ و یک آلبوم را صادر کرد.

 آلبوم «ماهور» به آهنگسازی پوریا خادم در ژانر کلاسیک تنها آلبومی بود که در هفته سوم آذر ماه مجوز انتشار را دریافت کرد.

در میان مجوزهای صادره در بخش تک آهنگ ها نیز می توان به قطعه «من نیستم که ببینم» به خوانندگی علیرضا قربانی و آهنگسازی آرش گوران، قطعه «مسافرخونه» به خوانندگی  احسان خواجه امیری و آهنگسازی پوریا بابایی،  دو قطعه «دلبرانه» و «تب عشق»  با آهنگ و صدای محسن ابراهیم زاده و «امضا» با آهنگ و صدای سهراب پاکزاد اشاره کرد.

گزارش صدور مجوز هفتگی دفتر موسیقی هر هفته در قالب خبر منتشر می شود. برای این آثار صرفا مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختیار مالک اثر است.

لازم به ذکر است که تک آهنگ «تب عشق» با صدای محسن ابراهیم‌زاده در روزهای گذشته منتشر شده و شما می‌توانید این قطعه را در از اینجا بشنوید و دانلود کنید.

وزارت ارشاد اسلامی ظرف هفته دوم آذرماه نیز مجوز ۴۸ تک‌آهنگ و شش آلبوم را صادر کرده بود که در میان آلبوم‌هایی که در دو هفته گذشته مجوز انتشار گرفتند می‌توان به «ماجرا» به آهنگسازی «آرش احمدی نسب» و «بامداد» به آهنگسازی «حمیدرضا نصیری فرد» در حوزه موسیقی سنتی، اشاره کرد. در میان مجوزهای صادره در بخش تک آهنگ‌ها نیز می‌توان به قطعه «چشم ما روشن» به خوانندگی و آهنگسازی «حامد همایون»، «ماهورا» به خوانندگی و آهنگسازی «حجت اشرف زاده» و قطعه «ساحل» ساخته «حمید هیراد» اشاره کرد.