لغو بزرگداشت دو پیشکسوت

لغو بزرگداشت دو پیشکسوت

موسیقی کوک| قطع برق باعث لغو بزرگداشت دو پیشکسوت موسیقی ایرانی شد. آیین نکوداشت محمدابراهیم ذوالقدر و داود فیاضی دو هنرمند پیشکسوت موسیقی ایرانی که قرار بود روز ۲۶ تیر ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار شود، به دلیل برطرف نشدن مشکل قطعی برق این مجموعه به تاریخ دیگری موکول شد.

در این اطلاعیه آمده است: «علیرغم آماده بودن تمامی مقدمات برای برگزاری مراسم نکوداشت محمدابراهیم ذوالقدر و داود فیاضی دو چهره پیشکسوت آواز ایرانی، متاسفانه به دلیل مشکل فنی ناشی از قطعی برق مجموعه ساختمان خانه هنرمندان برگزاری این مراسم که قرار بود چهارشنبه ۲۶ تیرماه برگزار شود به تعویق افتاد. خانه موسیقی با پوزش از ۲ پیشکسوت آواز ایرانی و همچنین هنرمندان و علاقمندانی که قرار بود در مراسم حضور یابند، اعلام می کند بزودی جزئیات برگزاری این مراسم منتشر می شود.»

خانه هنرمندان ایران در خیابان ایرانشهر و در پارک هنرمندان واقع شده و چند روزی است با مشکل تامین برق مواجه شده که به کاهش ساعات کاری این خانه در روزهای ابتدایی هفته منجر شد.

روز گذشته اما با تشدید این مشکلات خانه هنرمندان اعلام کرد در روزهای پایانی هفته تمامی برنامه های این مجموعه اعم از تئاتر، نمایشگاه، نمایش فیلم و دیگر برنامه‌ها لغو شده و این مجموعه تعطیل است.