لغو دوباره کنسرت«علیرضا عصار»

بعد از چند اتفاق تلخی پی‌درپی که آخرینشان سقوط هواپیمای اوکراینی بود

موسیقی کوک| «علیرضا عصار» کنسرت‌هایش در تهران را برای همدردی با مردم لغو کرد. لغو دوباره کنسرت«علیرضا عصار» درست چند روز بعد از لغو کنسرت قبلی او اتفاق می‌افتد. این خواننده باسابقه موسیقی پاپ قرار بود پس از دو سال به همت موسسه «آوای هنر» روزهای ۲۴ و ۲۵ دی در تالار وزارت کشور به دیدار دوستدارانش برود اما تصمیم به لغو اجرای خود گرفت.

او گفت:«از صمیم قلب به همه داغداران اتفاقات تلخی که از آبان ماه تا الان در کشور عزیزمان ایران اتفاق افتاده است و همه ما را عزادار و غمگین کرده است. من را در غم خود شریک بدانید.

من از زمانی که تاریخ کنسرت را اعلام کردم که دیدم شما با چه محبتی، من را غرق در عشق و غرور کردید و با حضور سریعتان خستگی تمام این سالها را از من گرفتید. می‌خواهم بدانید که شما همه آن چیزی هستید که من در جهان دارم و به آن افتخار می‌کنم اما متأسفانه مجبور هستم.

بنا به دلایلی که گفتم و اتفاقاتی که افتاده است حقیقتاً جانی در من برای آواز خواندن در این روزها نیست. به همین دلیل کنسرت تهران را برای بار دوم لغو می‌کنم و امیدوارم که در روزهایی بهتر و با حالی بهتر و با دلی خوش شاید در کنار هم باشیم.

من هیچ کجای زندگیم جایی جز در کنار و آغوش مردمم برای خودم متصور نبودم و الان هم نیستم، این کمترین کاری است که برای اعلام همدردی با مردم نازنینم که همگی عزادار هستیم بر می‌آید.»