لیدی گاگا از صحنه سقوط کرد

موسیقی کوک| لیدی گاگا به همراه یکی از هوادانش که روی صحنه اجرای او حاضر شده بود، به پایین صحنه سقوط کردند و روی تماشاگران افتادند.

یکی دیگر از هواداران در حالی که ویدیویی از آن حادثه را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذاشت، نوشت: «لعنتی،  نمی‌‌توانم باور کنم که من این حادثه رو با دوربینم ضبط کردم. صبر کنم تا سقوط کند، لعنتی!»

هنوز مشخص نیست که لیدی گاگا در این سانحه مجروح شده باشد، اما او در هر حال، بلافاصله در کنار هوادارش که اصرار داشت تقصیر او نبوده است، به صحنه بازگشت.

لیدی گاگا گفت: «همه چیز خوب است. ما چند تا پله برای این صحنه لعنتی احتیاج داریم تا بتوانم دوباره به صحنه برگردم».

گاگا پس از آن که حال هوادارش را که با او پایین افتاده بود پرسید، گفت: «تقصیر شما نیست … یک حادثه تصادفی بود. فقط می‌توانید قول بدهید همین حالا، خود را برای اتفاقی که افتاد، ببخشید؟»

گاگا پس از آن که دریافت آن هوادار، چه مدت طولانی او را تحسین می‌کرده ، گفت: «۱۱ سال! و ما آن‌قدر همدیگر را دوست داریم که باهم از این صحنه لعنتی به پایین می‌افتیم.»

او افزود: «من قبلاً هم از صحنه سقوط کرده‌ام. می‌دانید چه کردیم؟ ما به آغوش یکدیگر افتادیم، جک. ما مثل رز و جک فیلم تایتانیک هستیم.»

این کنسرت، نشانگر بازگشت لیدی گاگا به لاس‌وگاس برای برگزاری سری کنسرت‌های ‌«انیگما» است.

استفانی جوآن انجلینا جرمنوتا که با نام هنری لیدی گاگا، شناخته می‌شود، خواننده، ترانه‌سرا، آهنگ‌ساز و بازیگر آمریکایی است. او نام مستعار خود را از ترانه معروف گروه کویین به نام «رادیو گاگا» برداشت کرده است.

مجله تایم، نام لیدی گاگا را به عنوان یکی از ۱۰۰ شخصیت تأثیرگذار سال ۲۰۱۰ ذکر کرده‌است. نام او در فهرست ۱۰۰ شخصیت تأثیرگذار سال ۲۰۱۹ هم قرار گرفته است. مجله فوربس لیدی گاگا را یازدهمین زن قدرتمند جهان در سال ۲۰۱۱ معرفی کرد، در حالی که او، در سال ۲۰۱۰ رتبه هفتم را همین مجله در اختیار داشت.

لیدی گاگا تحت تأثیر برخی از هنرمندان موسیقی راک همانند کویین و دیوید بویی و همچنین هنرمندان موسیقی و دنس پاپ همانند مدونا و مایکل جکسون قرار دارد.