لیلی‎یان در نیاوران به صحنه می‌رود

با سرپرستی پیمان سلطانی؛

موسیقی کوک| گروه لیلی‎یان به سرپرستی «پیمان سلطانی» و خوانندگی «میثم کشاورز ملکی» و «محمود صالحی»، پنجم و ششم دی‌ماه در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‎رود.

در این کنسرت که با همراهی گروهی همخوانان برگزار می‌شود، قطعاتی همچون وطن من، نوروز، ای میهن، نگاه چرخان و… که از آثار ساخته شده به دست پیمان سلطانی‌ است، اجرا خواهد شد.

پیمان سلطانی آهنگساز، رهبر ارکستر، نوازنده و نظریه‌پرداز موسیقی است. او از سال ۱۳۶۷ به تدریس در حوزه‌های نوازندگی، مبانی آهنگسازی، آشنایی با مکتب‌ها، جنبش‌ها و جریان‌های موسیقی قرن بیستم، شناخت موسیقی، تاریخ موسیقی، تلفیق شعر و موسیقی، روش‌های نوین آواز‌خوانی، فلسفه موسیقی معاصر و … پرداخت.

سلطانی از سال ۱۳۶۸ با اجرای کنسرت، خلق آثار موسیقی، سخنرانی، اجرای پرفورمنس، برگزاری مسترکلاس، ورک‌شاپ و تألیف مقاله، نقد و پژوهش موسیقی در داخل و خارج از کشور فعالیت‌های خود را گسترش داد.

او از سال ۱۳۶۸ سرپرست گروه موسیقی شبان‌رود و سرپرست گروه موسیقی شنیدستان بود و تا سال ۱۳۷۸ این دو ارکستر را اداره می‌کرد.

او سال ۱۳۷۲ انجمن موسیقی آغاز را تشکیل داد و برای پنج سال مدیریت آن را بر عهده داشت.

سال ۱۳۷۱ برای تدریس به مرکز آموزشی سوره (برای تدریس در حوزه نوازندگی، تئوری موسیقی و سلفژ) دعوت شد و دو سال فعالیت خود را در آن‌جا ادامه داد.

سلطانی سال ۱۳۷۱ در اولین دوره از فعالیت ارکستر مضرابی به رهبری و سرپرستی حسین دهلوی با این گروه به عنوان نوازنده همکاری کرد.

گروه موسیقی لیلی‎یان پنج‎شنبه و جمعه ۵ و ۶ دی ماه ساعت ۲۱ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران  به روی صحنه می‎رود.