مایکل جکسون اول شد

موسیقی کوک| مایکل جکسون اول شد. سلطان پاپ با وجود بحث و جدل‌های اخیر، امسال نیز برای هفتمین سال متوالی در لیست پردرآمدترین سلبریتی‌های فوت‌شده «رتبه ۱» را کسب کرد.

درآمد امسال مایکل‌جکسون به ۶۰ میلیون دلار رسید و میزان پخش آنلاین موسیقی او به ۲/۱ میلیارد بار افزایش پیدا کرد.

مایکل جکسون با کسب درآمد ۶۰ میلیون دلار در طول یک سال گذشته دوباره در صدر فهرست پردرآمدترین سلبریتی‌های فوت‌شده فوربز جای گرفت.

این درآمد از کاتالوگ موسیقی Mijac او، نمایش‌های MichaelJacksonOne در لاس‌وگاس و قرارداد بلندمدت او با سونی به دست آمد.

با وجود اینکه امسال مستندی با نام «ترک نورلند» با هدف تخریب مایکل جکسون و متوقف کردن پخش موسیقی او ساخته شد، پخش آنلاین آهنگ‌های مایکل جکسون با رشدی ۱۷ درصدی در مقایسه با سال گذشته از ۱/۸ میلیارد بار به ۲/۱ میلیارد بار رسید.

بنابر گزارش سایت حامیان مایکل جکسون، همچون سال گذشته الویس پریسلی و چارلز شولتس در جایگاه دوم و سوم فهرست پردرآمدترین سلبریتی‌های فوت‌شده ۲۰۱۹ قرار گرفتند.

نام هنرمندانی همچون باب مارلی، جان لنون، مرلین مونرو، پرینس، و ویتنی هیوستون هم در فهرست امسال پردرآمدترین سلبریتی‌های فوت‌شده فوربز به چشم می‌خورند.

این نکته را هم نباید از یاد برد که در سال ۲۰۲۰ نمایش موزیکال برادوی و دیگر پروژه‌هایی که بنیاد مایکل جکسون هنوز اطلاعاتی از آن‌ها منتشر نکرده است، درآمد بیشتری را برای مایکل جکسون به دنبال خواهند داشت.