محسن چاوشی آلبوم جدید منتشر می‌کند

محسن چاوشی آلبوم جدید منتشر می‌کند

موسیقی کوک| آلبوم جدید محسن چاوشی در راه است و در این اثر تنظیم کننده‌ای جوان با او همکاری می‌کند.

به تازگی اخباری مبنی بر انتشار کتاب شعرِ محسن چاوشی منتشر شده است. کتابی که با عنوان «این عشق هیولایی» آماده چاپ شده است. حالا خبر رسیده که آلبومی از محسن چاوشی نیز در آینده مجوز می‌گیرد و منتشر خواهد شد. ظاهراً این آلبوم نیز با همین عنوان یعنی «این عشق هیولایی» به بازار می‌آید.

نکته قابل توجه در این آلبوم همکاری چاوشی با تنظیم کننده‌ای به نام اشکان عرب است. ظاهراً عرب در چهار قطعه از این آلبوم به عنوان تنظیم‌کننده حضور داشته است.

علاوه بر این هادی حسینی که در آلبوم «بی‌نام» و «ابراهیم» به عنوان تهیه‌کننده با چاوشی همکاری کرده بود، در این آلبوم حضور ندارد.

حسینی اعلام کرد که دیگر در حوزه موسیقی فعالیتی نخواهد کرد و آلبوم جدیدِ چاوشی با تهیه‌کننده‌ای جدید منتشر می‌شود.

جدیدترین آلبوم محسن چاوشی دارای ۹ قطعه است و گفته می‌شود، این خواننده شاعر تمامی قطعات این اثر است.

گفتنی است محسن چاوشی پس از انتشار ده آلبوم موسیقی رسمی به عنوان خواننده پاپ، چند روز پیش اعلام کرد که برای نخستین بار کتاب اشعارش را در اختیار دوستدارانش قرار می‌دهد.

او تجربه همکاری با شاعران و ترانه‌سرایان معاصر بسیاری را در مسیر هنری خود داشته و در این بین استفاده از اشعار مولانا، سعدی، وحشی بافقی، باباطاهر، خیام  و… نیز به مرور وارد آثار و آلبوم‌های این خواننده خرمشهری شده است.

محسن چاوشی که پیش‌تر کلامِ قطعاتی از جمله «کجایی»، «شرح الف»، «او» و… را خود سروده و خوانده بود، با واکنش‌های متفاوتی از سوی دوستداران، منتقدین و اهالی شعر و موسیقی رو به رو شد.