محسن چاوشی از انتشار آلبوم جدیدش خبر داد

موسیقی کوک| محسن چاوشی خواننده پرطرفدار پاپ از آماده شدن آلبوم جدید خود با نام «واحدا» خبر داد. جالب اینجاست که او در روزهای اخیر یکی از نام‌های خبرساز عرصه موسیقی پاپ بوده‌ است چون همین یکی دو روز قبل بود که اعلام شد پیش‌فروش کتاب شعر او هم از سوی ناشر آغاز شده است.

آخرین آلبوم منتشر شده از محسن چاوشی «بی‌نام» بود که در دی ماه ۹۸ منتشر شده بود. حال چاوشی با خبر انتشار آلبوم جدید، طرفدارانش را خوشحال کرد.

او‌ درباره این آلبوم گفت:« برای آلبوم جدید نام «واحدا» را انتخاب کرده‌ام. این آلبوم دو سال زمان برد تا آماده شود. ایمان مهاجر تهیه‌کننده آن خواهد بود»

تنظیم‌کننده این آلبوم اشکان عرب است، عادل روح‌نواز نوازندگی گیتار الکتریک را بر عهده داشته، مجید برومند در این آلبوم گیتار باس نواخته، بهروز میرزایی نوازنده گیتار آکوستیک بوده، عرفان قوی قلب هنگ‌درام نواخته، احسان نی‌زن و میلاد عالمی نوازندگان ویلن آلبوم «واحدا» بوده‌اند و امیر حسین کیان‌پور نواختن سازهای بادی را انجام داده است.

چاوشی که پیش‌تر کلامِ قطعاتی از جمله «کجایی»، «شرح الف»، «او» و… را خود سروده و خوانده بود، با واکنش‌های متفاوتی از سوی دوستداران، منتقدین و اهالی شعر و موسیقی رو به رو شد.

کتاب اشعار او شامل ۳۱ شعر در قالب غزل است که از اوایل هفته آینده شرایط پیش‌فروش و ارسال اینترنتی آن منتشر خواهد شد.

چاوشی تجربه همکاری با شاعران و ترانه‌سرایان معاصر بسیاری را در مسیر هنری خود داشته و در این بین استفاده از اشعار مولانا، سعدی، وحشی بافقی، باباطاهر، خیام و… نیز به مرور وارد آثار و آلبوم‌های این خواننده خرمشهری شد.

به منظور تسهیل در خرید این کتاب برای دوستداران چاوشی و با توجه به شرایط اجتماعی موجود به دلیل شیوع بیماری کرونا، فروش و عرضه کتاب فقط به صورت اینترنتی است.

کتاب اشعار محسن چاوشی به همت انتشارات آفتاب اندیشه منتشر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید دموی «واحدا» را تماشا کنید: