محمد علیزاده روی صحنه می‌رود

بعد از انتشار یک قطعه جدید؛

موسیقی کوک| محمد علیزاده خواننده مطرح موسیقی پاپ که طی ماه‌های اخیر فعالیت‌های کمتری در حوزه اجراهای زنده داشته است، سرانجام روزهای پنجشنبه سی‌ام آبان ماه و جمعه اول آبان‌ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران تازه‌ترین دور کنسرت‌های خود را آغاز می‌کند.

علیزاده که در ماه‌های گذشته بیشتر تمرکز خود را روی انتشار تک آهنگ‌های مختلف گذاشته است، در کنسرت‌های پیش رو به احتمال فراوان قطعات منتخب آلبوم‌های خود از جمله «همخونه – ۱۳۸۷»، «سورپرایز- ۱۳۸۸»، «دلت با منه – ۱۳۹۱»، «گفتم نرو- ۱۳۹۵» و تک آهنگ‌هایش را برای طرفداران اجرا می‌کند.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در این کنسرت که از سوی شرکت «ایران گام» به مدیریت صدرالدین حسین‌خانی برگزار خواهد شد، بلیت‌ها از قیمت ۶۰ تا ۱۷۰ هزار تومان فروخته خواهد شد.

این خواننده موسیقی پاپ که در روزهای گذشته هم قطعه «برگردی ای‌کاش» را در دسترس مخاطبان قرار داده بود،  سی‌ام آبان و اول آذر سال جاری تازه‌ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کند.

محمد علیزاده که متولد دی‌ماه سال ۱۳۶۰ است، در خانواده‌ای فرهنگی بزرگ شد و خوانندگی را از ۴ سالگی شروع کرد.

او که پیش از ورود به عالم موسیقی،  قاری قرآن بود و تسلط کافی بر دستگاه‌های قرآنی داشت،  سه سال پیاپی مقام اول قرائت قرآن را کسب کرد. او از ۱۵ سالگی به فراگیری موسیقی پرداخت.

این خواننده موسیقی پاپ که از آغاز ورود به عرصه حرفه‌ای موسیقی با صدرالدین حسین‌خانی به‌عنوان مدیر برنامه و تهیه‌کننده همکاری داشته است، تا امروز برای بسیاری از برنامه‌ها و سریال‌ها آهنگ تیتراژ خوانده است.

از شناخته‌شده‌ترین برنامه‌ها و سریال‌هایی که علیزاده آهنگ تیتراژشان را خوانده است، می‌توان به ماه‌عسل سال‌های ۸۹ و ۹۶، جشن رمضان سال‌های ۹۱ و ۹۲ و سریال‌های زخم، برادر و سراب اشاره کرد.