محمد معتمدی خواننده «سرباز» شد

موسیقی کوک| قطعه آوازی «حالا که میروی» محمد معتمدی پایان بخش مستند نمایش سرباز است.

مستند نمایش «سرباز» به نویسندگی و کارگردانی حسین پارسایی و طراحی حرکت علی براتی است و با حضور انوش معظمی، مجید رحمتی، مسعود رحیم پور، رضا راد، ندا سیاس، سروش کریمی نژاد، احمد صمیمی، حسین نصری، میلاد محمدزاده، آصف جاودانفرد، یونس حمزه لویی، رضا طالبی، آرمان صلحی، سعید نوعی، میثم جبارزاده، رضا خاکی، مارال قادری، امید کفایتی، اسماعیل صالحی، الکس ملک کرم، مهدیار کشمیری، حامد شمسه، هومن حسین زاده و ملیکا کاشانی سیره، روش و منش شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک چهره بین المللی و شاخص، مستند نمایی می‌شود.

سروش کریمی نژاد به عنوان طراح صدا و موسیقی، مژگان عیوضی طراح لباس، حسین میرزا محمدی ویدئو آرت، محمد موحد نیا طراح گرافیک، رضا راد دستیار کارگردان و برنامه ریز و داریوش یگانه به عنوان مدیر تولید پروژه سرباز را همراهی می‌کنند.

مستند نمایش «سرباز» به همت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و مشارکت و همراهی اداره کل هنر‌های نمایشی به صورت آنلاین و با تعداد محدودی تماشاگر، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از ۱۲ تا ۱۶ دی ماه همزمان با سالگرد عروج آسمانی سردار سلیمانی در تالار وحدت اجرا می‌شود.

محمد معتمدی از خوانندگان جوان موسیقی سنتی است و آنهایی که اهل موسیقی سنتی هستند بیشتر او را به خاطر همکاری اش با محمدرضا لطفی و علی قمصری می‌شناسند اما معتمدی این شانس را داشت تا با خواندن تیتراژ سریال «از یاد رفته» بیشتر در میان مردم شناخته شود. او تاکنون تیتراژهای مختلفی برای سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی خوانده است.