مروری بر موسیقی سریال«دیوار‌به‌دیوار»

دیواربه‌دیوار

به گزارش موسیقی کوک به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، در «گراما فیلم» با حضور عوامل تیتراژ سریال‌ «دیواربه‌دیوار»، روند شکل‌گیری موسیقی این سریال دنبال می‌شود. در این برنامه مروری بر موسیقی «دیوار به دیوار» انجام خواهد شد.

«دیواربه‌دیوار۱» در نوروز ۱۳۹۶ پخش شد و رؤیا تیموریان، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، فرهاد آئیش، ویشکا آسایش، یاسمینا باهر، حسن زارعی، علی شادمان، مجید شهریاری، آزاده صمدی، مهسا طهماسبی، جواد عسگری، شمسی فضل‌اللهی، رضا ناجی، مهوش وقاری و امیرمهدی ژوله در آن ایفای نقش کردند.

دیوار به دیوار داستان پنج خانواده را روایت می‌کند که به دلایلی مجبور می‌شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این پنج خانواده پیش از این هیچ آشنایی با یکدیگر نداشته‌اند و در یک روز، بنا به اتفاقی، مجبور می‌شوند با هم زندگی کنند.

این خانواده‌ها همگی واحدهای آپارتمانی را پیش خرید کردند و وقتی مورد کلاهبرداری قرار می‌گیرند چون جایی برای سکونت ندارند از مشیری که سازنده خانه‌ها بوده می‌خواهند تا خانه خود را در اختیار این افراد قرار دهند و او هم با توجه به درخواست قاضی موافقت می‌کند و…

البته تجربه پخش سریال دیوار به دیوار ۱ در نوروز سال ۱۳۹۶ که توسط نویسندگان نام آشنا طراحی و به رشته تحریر در آمد ، سبب شد تا این مجموعه بیشترین میزان رضایتمندی  مخاطبان را به دست‌آورد، دست‌اندرکاران سریال و مسئولان شبکه سه را به این جمع‌بندی رساند که سری تازه این سریال را برای نوروز ۱۳۹۷ سفارش دهند.

مهرداد یکتا خواننده، محمدرضا یار شاعر و امیر محرم‌زاده آهنگساز تیتراژ پایانی این سریال، مهمانان این قسمت از «گرامافیلم» هستند.

«گرامافیلم» دوشنبه‌ ساعت ۲۳:۳۰ راهی آنتن می‌شود و بازپخش آن در ساعت ۰۷:۳۰ روز بعد خواهد بود. مهرداد یکتا، امید محرم‌زاده و محمدرضا یار عوامل تولید این برنامه هستند.