مسابقه فوتسال خوانندگان در جزیره کیش برگزار شد

به مناسبت تکریم کادر درمان؛

موسیقی کوک|در مسابقه فوتسال خوانندگان، دو تیم فوتسال ستارگان هنر ایران و منتخب کیش در روز سه‌شنبه ۲۵ آذر ساعت ۱۶:۰۰ در ورزشگاه المپیک جزیره کیش به مصاف هم رفتند.

این مسابقه در گرامیداشت شهدای فداکار سلامت و تکریم کادر درمان استان هرمزگان در حضور میدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش و مسئولین سازمان برگزار شد.

بازیکنان تیم ستارگان هنر سید جواد هاشمی، هومن جوادی، پویا امینی، هوتن جوادی، علی عبدالمالکی، مهدی ماهانی، حامد همایون، مجتبی پور بخش، حمید خندان، محسن ایزی، شاهین آرین، مهدی شیری و فرشید ترقی بودند.

این بازی با نتیجه ۶ بر ۴ به سود بازیکنان منتخب کیش به پایان رسید. گل‌های تیم ستارگان هنر توسط حامد همایون، علی عبدالمالکی، مهدی ماهانی و فرشید ترقی زده شد.

مسابقه فوتسال به طور مستقیم از صدا و سیمای کیش پخش شد و قرار است ظرف دو روز آینده با تاخیر از شبکه ورزش هم پخش شود.

سه سال قبل، سرمربی تیم فوتسال هنرمندان کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا توضیح داده بود: این تیم حدود ۱۷ سال است که با حمایت حسین یاریار از هنرمندان کشور تشکیل شده و تاکنون بیش از ۶۰۰ مسابقه خیرخواهانه در استان‌های گوناگون کشور انجام داده است.

محسن گلدهی در پایان دیدار دوستانه این تیم با تیم اصحاب رسانه و پیشکسوتان فوتسال استان قم با بیان این که امیدواریم هیچ گاه شاهد رویدادهای تلخ و ناگوار در کشور نباشیم، گفته بود: این تیم در تمام صحنه ها، برای کمک و جمع آوری کمک‌های مردمی آماده همکاری، همیاری و مشارکت است.