مشکلات جشنواره موسیقی نواحی بررسی شد

مشکلات جشنواره موسیقی نواحی بررسی شد

موسیقی کوک| به نقل از روابط عمومی دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران، شورای اجرایی دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران در تازه‌ترین جلسه خود به بررسی مشکلات پیش روی این رویداد و نحوه دعوت از گروه‌ها و هنرمندان شرکت‌کننده پرداخت.

در این جلسه محمد اللهیاری فومنی (رئیس جشنواره)، احمد صدری (دبیر جشنواره)، محمد علیزاده احمدآبادی (مدیر اجرایی جشنواره و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان)، وحید محمدی (معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان)، سورج یاسایی (مدیر انجمن موسیقی استان کرمان) و سایر اعضا حضور داشتند.

بر اساس این گزارش احمد صدری دبیر جشنواره ضمن ارائه گزارش در مورد روند دعوت از گروه‌ها و حضور خاندان‌های هنر به بررسی مشکلات پیش روی جشنواره پرداخت. مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان نیز گزارشی از نحوه همکاری استاندار و سایر حوزه‌های مربوطه استانی ازجمله میراث فرهنگی، صداوسیما و شهرداری جهت برپایی بهتر جشنواره ارائه داد.

سورج یاسایی مدیر انجمن موسیقی استان کرمان به عنوان مسئول ستاد برگزاری جشنواره نواحی در آن استان، گزارشی از اقدامات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در استان از جمله هماهنگی جهت اسکان مهمانان، نحوه حضور گروه‌ها و تبلیغات ارائه کرد.

بر اساس فراخوانی که این جشنواره در اردیبهشت ماه منتشر کرد، به دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران از تاریخ شانزده تا نوزده آبان در شهر کرمان و در گستره ملی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به صورت غیررقابتی برگزار خواهد شد.

ستاد جشنواره با انتشار این فراخوان از همه هنرمندان این حوزه موسیقی در عرصه اجرای صحنه‌ای دعوت کرد تا در صورت تمایل با مطالعه دقیق  فراخوان و ارسال آثار و مدارک لازم در برگزاری هرچه پربارتر این رویداد مشارکت کنند.