معتمدی در میان ستارگان اراک

به گزارش موسیقی کوک،  محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی این روزها سرگرم اجرای کنسرت در شهرهای مختلف ایران است.  این خواننده که چندی قبل در افتتاح نمایشگاه ایران باستان در موزه «درنت» کشور هلند همراه با «رامبراند تریو» برنامه‌ای را برگزار کرده بود، تصمیم دارد در تالار ستارگان شهر اراک تعدادی از آثار منتخب خود در سال‌های اخیر را برای مخاطبانش اجرا کند.

 این کنسرت به همت موسسه «آبی رود» و همکاری انجمن موسیقی اراک برگزار می شود.

محمد معتمدی چندی پیش هم به عنوان  یکی از خوانندگان آلبوم «راه پیمایی» معرفی شد؛ این آلبوم متعلق به گروه «تریو جبران» است که اعضایش را برادران فلسطینیِ جبران به نام‌های سمیر، ویسام و عدنان تشکیل می‌دهند. او در این آلبوم قطعه‌ای به نام The long march دارد که نام همین قطعه را هم برای آلبوم انتخاب کرده‌اند.

برای این قطعه شعری از اشعار خواجوی کرمانی انتخاب شد که  به صورت آوازی بر روی قطعه‌ای از تریو جبران در «بیات اصفهان»  به مخاطبان ارائه شد.

معتمدی متولد دوم مهر ۱۳۵۷ در شهر کاشان است. او خواننده موسیقی ایرانی و دانش‌آموخته رشته کارگردانی است. معلم آواز او حمیدرضا نوربخش بوده‌است.

به نقل از ویکی‌پدیا معتمدی از سال ۱۳۷۶ شروع به فراگیری شیوه آواز طاهرزاده نزد حمیدرضا نوربخش کرد. او همچنین به سبب علاقه‌ای که به مکتب آواز اصفهان داشت، همزمان به تمرین و الگوبرداری از آواز اساتیدی چون تاج اصفهانی و ادیب خوانساری پرداخت و در این مسیر از راهنمایی کسانی چون مرحوم دکتر حسین عمومی و علی‌اصغر شاه‌زیدی استفاده کرد.

کنسرت اراک محمد معتمدی پنجشنبه، یکم آذرماه در تالار ستارگان شهر اراک روی صحنه خواهد رفت.