من سلبریتی نیستم

امید نعمتی در اینستاگرامش نوشت؛

موسیقی کوک| امید نعمتی، خواننده گروه پالت با انتشار پستی در اینستاگرام بر اینکه سلبریتی نیست، تاکید کرد و در این باره نوشت: «در این سال های اخیر بارها با جملاتی با این مطلع مواجه شدم که: شما سلبریتی‌ها … می‌خواهم یک بار برای همیشه تکلیف خودم را اینجا با این اسم روشن کنم.

۱-من شهروندی عادی هستم که به واسطه علاقه شخصی، از کودکی به موسیقی و نقاشی مشغول بوده‌ام و صرفا آهنگ‌هایی می‌سازم و شعرهایی می‌گویم که اتفاقا تعدادی آدم دیگر آن‌ها را دوست داشته و بنده را دنبال می‌کنند.

۲-بنده نه به اندازه سلبریتی‌ها معروفم، نه پولدار، و نه شبیه آنها زیست می‌کنم و نه علاقه‌ای به زندگی به آن سبک و سیاق دارم.

۳-بنده مثل هر شهروند دیگری نظرات خودم را در موارد مختلف دارم و گاهی آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک می‌گذارم. اما این بدان معنی نیست که چیزهای بیشتری میدانم یا توصیه‌ها و نصایح و سخنرانی های ویژه‌ای برای دیگران دارم.

۴-بدیهی ست که فعالیت بنده در صفحات مجازی (مثل هر شهروند دیگری) برای در ارتباط بودن با آدم های دیگر و گاهی تبلیغ کنسرت‌ها و آلبوم و آهنگ‌های جدید است.»

امید نعمتی خواننده گروه «پالت» مدتی قبل، درباره جدایی دو عضو اصلی گروه و فعالیت‌های جدید این مجموعه گفته بود: « جدایی اسفندارمز و آذر از گروه پالت شوک بزرگی برای این گروه بود به ویژه که روزبه اسفندارمز بازوی اجرایی گروه و همیشه موثر بود و رفتنش یک خلا را در گروه پالت ایجاد کرد که رفتن داریوش آذر ایجاد نکرد.

جدایی این دو عضو مهم گروه یک دوراهی مهمی را پیش پای ما گذاشت؛ یعنی یا باید پالت را تعطیل می‌کردیم یا فعالیت خود را ادامه می‌دادیم. ما هم راه دوم را انتخاب کردیم و این روزها در حال آماده‌سازی قطعات جدید پالت هستیم. درواقع وقتی دیدیم مخاطبان دوست دارند فعالیت پالت ادامه‌دار باشد با کاوه و مهیار تصمیم به نگهداری و احیای گروه پالت گرفتیم.»