«مهدی یراحی» به روی صحنه می‌رود

همزمان با اتمام بلیت‌های اجرای پاییزی این خواننده؛

موسیقی کوک| بلیت‌های کنسرت پاییزی «مهدی یراحی» در تهران به اتمام رسید. این خواننده قرار است جدیدترین اجرای خود را در روزهای ۲۳ و ۲۴ آبان و همزمان با سالروز تولدش در سالن همایش‌های ایرانیان روی صحنه ببرد.

کنسرت مهدی یراحی به همت موسسه فرهنگی هنری «فرهنگ گستر صبا» برگزار می‌شود. یراحی در حالی در دو شب به دیدار دوستدارانش می‌رود که روز بیست و دوم آبان جدیدترین قطعه او به نام «طلوع می‌کنم» از آلبوم «سه‌گانه عاشقانه اول» را منتشر خواهد کرد.

این اثر همانند روال اغلب کارهای یراحی با موزیک ویدیویی به کارگردانی «فرید ناصری» به مخاطبانش ارائه خواهد شد. سه‌گانه عاشقانه اول جدیدترین مجموعه فعالیت مهدی یراحی پس از آلبوم «سه‌گانه اجتماعی اول» است که در سال ۹۷ منتشر شده بود.

آخرین قطعه او هم چندی پیش با نام «نمی‌شه ادامه داد» منتشر شد. همچنین شنیده می‌شود او در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری تور کنسرت‌های خود در شهرهای مختلف ایران است.

مهدی یراحی زاده ۲۳ آبان ۱۳۶۰ در اهواز، خواننده و آهنگساز ایرانی و در حال حاضر ساکن تهران است. او فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرد .

شایعه ممنوع‌الکار شدن یراحی از اواسط دی ماه ۱۳۹۷ توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صدا و سیما مطرح شد اما او مدتی بعد فعالیت موسیقایی‌اش را از سر گرفت.