موسیقی متن فیلم من سم هستم ؛ جان پاول

موزیک متن؛

موسیقی کوک| موسیقی متن فیلم سینمایی «من سم هستم / I Am Sam» به کارگردانی جسی نلسون و نویسندگی کریستین جانسون، جسی نلسون و ادوارد زوئیک محصول سال ۲۰۰۱ است.

سم داوسان، مردی با ناتوانی رشدی پدر مجرد لوسی است که همسرش آن‌ها را ترک کرده است. علی‌رغم محدودیت‌هایش، سم فرد سازگاری است و گروهی حامی از دوستان با ناتوانی‌های رشدی دارد. یکی از این دوستان، همسایه‌ای مهربان و دارای هراس از مکان‌های باز به نام آنی است که وقتی سم نمی‌تواند، از لوسی مراقبت می‌کند.

اگرچه سم محیطی خوب و مراقبتی برای لوسی باهوش ایجاد می‌کند، او به زودی متوجه ناتوانی‌های ذهنی سم می‌شود. بقیه بچه‌ها او را بخاطر داشتن پدری معلول اذیت می‌کنند و او از پذیرفتن اینکه از سم بسیار عاقل‌تر است، شرمنده می‌شود.

در آماده‌سازی پرونده نگهداری، یک کارمند اجتماعی در جشن تولد لوسی ظاهر می‌شود و او را می‌برد و به سم اجازه دو بار ملاقات در هفته را می‌دهد. با نصیحت دوستانش، سم یک وکیل خبره به نام ریتا هریسون را بکار می‌گیرد که روش خشن او برنامه را سرعت می‌بخشد… .

موسیقی متن شان پن، میشل فایفر، داکوتا فانینگ، دایان ویست، ریچارد شیف و لورا درن در این فیلم مقابل دوربین الیوت دیویس بازی کردند و ریچارد چیو این اثر را تدوین کرد. جان پاول موسیقی متن این فیلم را ساخت که قطعه اصلی آن را بر روی تصاویری از این فیلم در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

تابناک