موسیقی نوگرایانه الف به رشت رسید

با حضور نادر مشایخی؛

موسیقی کوک| در ادامه‌ نشست‌های موسیقی نوگرایانه الف، چهارشنبه ۱۳ آذر برنامه‌ای دیگر از این مجموعه در شهر رشت برگزار خواهد شد.

در این برنامه رسیتال ویولن با قطعاتی از شروین عباسی، آیدین صمیمی مفخم و سارا نسیمی توسط فرمهر بیگلو اجرا خواهد شد. پس از اجرا، قطعات از سوی  نادر مشایخی و ارشیا صمصامی‌نیا نقد و بررسی خواهد شد.

در بخش سوم برنامه با عنوان میتینگ پوینت، برگزارکنندگان و شرکت کنندگان همراه با پذیرایی به بحث و‌ تبادل ایده خواهند پرداخت.

نشست‌های موسیقی نوگرایانه‌ الف برنامه‌هایی است که در سال دوم خود جریان ساز شده است. موسیقی نوگرایانه به عنوان گفتمان رایج در بین اهالی هنر، زبان مشترکی‌ است که می‌تواند تاثیرات شگرفی بر بلوغ فکری جامعه بگذارد.

در همین راستا مجموعه الف با برگزاری برنامه‌هایی دنباله‌دار در زمینه‌ موسیقی نوگرایانه و تمرکز خود توانسته است در تهران و شهرستان‌هایی نظیر رشت و شیراز نظر مخاطبین فراوانی را جلب کند و در حال گسترش به شهرستان‌های دیگر ایران است.

در ادامه این گسترش روز افزون، الف با رویکرد غیر متمرکز در حال توسعه‌ خود به‌صورت بین‌المللی ا‌ست و به زودی قرار است تا این نشست‌ها در کشورهای اروپایی هم برگزار شود.

با توجه به رویکرد مجموعه الف در نشر و گسترش هر چه بیشتر هنر ناب در جامعه، این برنامه‌ها به صورت رایگان برای عموم برگزار می‌شود.

بنا به محدود بودن ظرفیت، علاقه‌مندان به حضور در این برنامه‌ باید صندلی خودشان را از قبل در وب‌سایت مجموعه الف رزور کنند.