موفقیت جهانی احمد میرمعصومی در اولین روز ۲۰۲۱

احمد میرمعصومی
قطعه «رازدار» به آهنگسازی احمد میرمعصومی در نخستین روز از سال جدید میلادی با اعلام نتایج مسابقه بزرگ جهانی «گلوبال موزیک اواردز»، مدال نقره این رویداد را کسب کرد.

موسیقی کوک| قطعه «رازدار» به آهنگسازی احمد میرمعصومی در نخستین روز از سال جدید میلادی با اعلام نتایج مسابقه بزرگ جهانی «گلوبال موزیک اواردز»، مدال نقره این رویداد را کسب کرد.

در نخستین روز از سال جدید میلادی با اعلام نتایج مسابقه بزرگ جهانی «گلوبال موزیک اواردز»، درخشش دوباره موسیقی دانان ایران رقم خورد و در این دوره نیز موسیقی دانان ایران مدال های نقره و برنز کسب کردند.

احمد میرمعصومی در همین خصوص گفت: بسیار سپاسگزارم از توجه جنابعالی و اصحاب محترم رسانه.طبیعتا بسیار خوشحال شدم . نخست از اینکه، افتخاری دیگر در عرصه فرهنگ و هنر برای کشور عزیزمان رقم خورد و دوم به این خاطر که نتیجه زحمات همه عزیزانی که در همه حوزه های مرتبط دست اندر کار و یار و یاور من بودند، به گونه ای شایسته رقم خورد.
از همه عزیزان کمال تشکر و قدردانی را دارم و بی شک بدون حضور و همدلی مهربانانه شان، این توفیق حاصل نمی شد.

معصومی در ادامه افزود: در خصوص انتشار آثار، از مسئولین ارجمند، درخواست حمایت از تولیدات متعالی جهت حضور هرچه بیشتر در عرصه های بین المللی را داریم و اینکه بستر عرضه محصولات فرهنگی و هنری در ارائه به داخل کشور و خارج از کشور، تقویت و سامانه های راهبردی جهت حمایت از هنرمندان، از طرف بخش دولتی و فرهنگی کشور احداث گردد.

بسیار خوشحالم که توانستم در اولین روز تقویم جهانی مقامی برای هنر و موسیقی کشورم کسب کنم. من هرآنچه که در توان داشته باشم را برای معرفی توانمندی و دارایی فرهنگی هنری و بالاخص موسیقایی سرزمینم در طبق اخلاص می گذارم.

قطعه «رازدار» به آهنگسازی احمد میرمعصومی و حضور هنرمندانی چون، بابک ریاحی پور ،علیرضا دریایی، فیروز ویسانلو و فایضه کامیاب صرفا جهت شرکت در این رقابت بزرگ بین المللی تولید شد و این توفیق بین المللی را برای ایران و این تیم هنری رقم زد.

احمد میرمعصومی

احمد میرمعصومی آهنگساز و پژوهشگر موسیقی و عضو هیات داوران موسیقی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در حوزه تولیدات استانی فعال است. وی همچنین در سال ۲۰۲۰ موفق به کسب مدال نقره بهترین آهنگسازی و بهترین آلبوم، برای خلق آلبوم نوازش لحظه ها شده بود، در نخستین رقابت سال ۲۰۲۱ موفق به کسب یک مدال نقره دیگر در بخش بهترین آهنگسازی این رویداد جهانی موسیقی شد.

احمد میرمعصومی

«جایزه جهانی موسیقی» یا «گلوبل میوزیک اواردز» به عنوان نهادی معتبر و بین‌المللی برای معرفی موزیسین‌های مستقل از سال ۲۰۱۱ پایه‌گذاری شد و هر ساله به نُه هنرمند موسیقی نشان طلا اعطا می‌کنند.

«عبدالحسین مختاباد» اولین هنرمند موسیقی ایرانی است که توانسته در این رقابت‌ها، جایزه طلایی دریافت کند.