نخستین کنسرت «رادیو» برگزار می‌شود

با اعلام خبر ساخت دومین آلبوم؛

موسیقی کوک| نخستین کنسرت گروه موسیقی «رادیو» به سرپرستی و آهنگسازی فهام گوهری و خوانندگی نیما طاری، ۱۸ بهمن ماه سال جاری در سالن همای هتل سیمرغ تهران برگزار می‌شود.

گروه موسیقی رادیو دی‌ماه سال گذشته از نخستین آلبوم رسمی‌اش رونمایی کرد. اعضای این گروه، سال گذشته در آیین رونمایی از نخستین اثرشان، به مخاطبان خود نوید اجرای آثار در سال ۹۸ را داده بودند.

این گروه موسیقی که آلبومی با نام «رادیو» و هم اسم گروه در کارنامه دارد و ساخت و تولید دومین آلبومش را آغاز کرده، در این کنسرت به اجرای تمامی قطعات آلبوم نخست خود به همراه تعدادی از قطعات آلبوم دوم خواهند پرداخت .

بابک ریاحی‌پور نوازنده گیتار بیس، فرزاد رضایی و حسین منتظری نوازنده گیتار الکتریک، کاوه آهنگر نوازنده درامز و وحید شهسواری نوازنده کیبورد اعضای گروه رادیو را به رهبری و سرپرستی فهام گوهری نوازنده گیتار آکوستیک و خوانندگی نیما طاری تشکیل می‌دهند.

اعضای گروه رادیو از نوازندگان مطرح و باسابقه عرصه موسیقی هستند که تجربه اجراهای متعددی را در کارنامه خود دارند و پویا اشتری به عنوان صدابردار در کنار این گروه حضور دارد.

نخستین کنسرت رسمی گروه رادیو  ساعت های ۱۸ و ۲۱ روز جمعه ۱۸ بهمن ماه سال جاری در سالن همای هتل سیمرغ تهران برگزار می‌شود.