نمایشگاه عکس جشنواره نواحی افتتاح شد

در حاشیه برگزاری جشنواره موسیقی نواحی ایران در کرمان؛

موسیقی کوک| نمایشگاه عکس جشنواره نواحی افتتاح شد. بر اساس گزار‌ها، نمایشگاه عکس دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران شنبه ۱۸ آبان ماه با حضور محمدرضا علیزاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و احمد صدری دبیر دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران در گالری «هومهر» افتتاح شد.

احمد صدری دبیر دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران در سخنان کوتاهی به بهانه افتتاح این نمایشگاه گفت: امیدوارم برگزاری این نمایشگاه اولین گام برای برگزاری دیگر نمایشگاه‌های عکس مرتبط با حوزه موسیقی نواحی در شهرهای مختلف کشور باشد و این یکی از امیدواری‌های ماست که بتوانیم چنین فعالیت‌های ارزشمندی را به شکلی گسترده در سایر شهرستان‌ها برگزار کنیم.

در این نمایشگاه آثار گروهی از پژوهشگران و عکاسان ایران همچون فواد توحیدی، داود کهن ترابی، سید رسول عزیزی، جمشید فرجوند، اسحاق آقایی، فریده زینیوند، سعید سروش، علی جعفری، فرزاد آریان‌نژاد، مهدی جابری، ملیحه لطفی و سیروس لطیفیان به نمایش درآمد.

دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران از روز ۱۶ آبان ماه در شهرهای مختلف کرمان آغاز به کار کرده است و  روز یکشنبه ۱۹ آبان ماه به کار خود پایان می‌دهد. در این دوره از جشنواره، گروه‌ها و هنرمندان مختلف شهرهای کشور در حوزه‌های تخصصی منظومه‌خوانی، آثار خود را در بخش‌های مختلف اجرا می‌کنند.