نکوداشت صدمین زادروز علی تجویدی

۱۶ آبان ماه برگزار می‌شود؛

موسیقی کوک| آیین نکوداشت صدمین سالروز تولد علی تجویدی آهنگساز و نوازنده صاحب نام موسیقی ایران ساعت ۲۱:۳۰ روز پنجشنبه شانزدهم آبان ماه به همت موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» به مدیریت بردیا صدرنوری و مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی در تالار وحدت تهران برگزار می شود.

به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش»، در این مراسم که با حضور تعدادی از هنرمندان شاخص و پیشکسوت موسیقی کشورمان برگزار می‌شود روزبه کلانتر نوازنده ویولن و از شاگردان علی تجویدی به همراه داود یاسری نوازنده پیشکسوت تمبک به اجرای دو نوازی می پردازند.

در ادامه این برنامه بردیا صدرنوری نوازنده پیانو نیز بر اساس آثاری از تجویدی به بداهه‌نوازی پیانو می‌پردازد و در پایان هم «اکستر ملی مهر» به رهبری ناصر ایزدی و خوانندگی محمد صرفه‌جو چند اثر از این هنرمند سرشناس را اجرا خواهد کرد.

در این برنامه نماهنگی هم درباره زندگی و آثار علی تجویدی پخش می‌شود که در آن خانواده زنده یاد تجویدی و چند هنرمند برجسته موسیقی سخن خواهند گفت.

آیین نکوداشت صدمین سال تولد علی تجویدی ساعت ۲۱:۳۰ روز پنجشنبه ۱۶ آبان ماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند از طریق مؤسسه فرهنگی و هنری «راد نواندیش» با شماره ۸۸۵۲۸۱۴۷ و ۸۸۵۲۸۱۴۸ اقدامات لازم را جهت دریافت کارت حضور در برنامه انجام دهند.