«نیمه شب آذر ماه» ابوالفضل صادقی‌نژاد منتشر شد

ابوالفضل صادقی‌نژاد

موسیقی کوک| آلبوم موسیقی «نیمه شب آذر ماه» با تک‌نوازی ابوالفضل صادقی‌نژاد از آهنگسازان برجسته کشور و اهل دامغان در استان سمنان امروز پنجشنبه منتشر شد. این آلبوم موسیقی در حوزه موسیقی دستگاهی ایران و مجموعه‌ای از تکنوازی، بداهه‌نوازی و ساز سنتور با هنرمندی صادقی نژاد است‌.

ابوالفضل صادقی‌نژاد آهنگساز و مدرس نام‌آشنای موسیقی ایرانی است که در آثار شاخص با حضور هنرمندانی چون سالار عقیلی، محمد معتمدی، علیرضا افتخاری، حسام‌الدین سراج و وحید تاج در بین اهالی موسیقی درخشیده است.

او پیش از این آلبوم‌های موسیقی بی‌کلامی نظیر «ستاره خورشید و کهکشان آرام» را هم در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

آلبوم موسیقی « نیمه شب آذر ماه» به تهیه‌کنندگی ایوب صادقی و به کوشش مؤسسه فرهنگی هنری صدای هنر، با صدابرداری محمدباقر زینالی و نظارت ضبط حمید برزویی و میکس و مسترینگ فرید قهرمان‌پور روانه بازار شد و اولین نشر بین‌المللی صدای هنر محسوب می‌شود که همزمان با ایران در فضای بین‌المللی و در بیش از یکصد و بیست پلتفورم شناخته‌شده موسیقی جهان در دسترس علاقه‌مندان به موسیقی ایرانی قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان می‌توانند این آلبوم را در فضای اینترنت و از سامانه های مجاز داخلی تهیه کنند. ابوالفضل صادقی‌نژاد علاوه بر آهنگسازی، در کارنامه خود، فعالیت در مسئولیت‌های مختلف از جمله ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان و ریاست شورای ارزشیابی و نظارت دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارد. او هم اکنون معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان است.

این نوازنده سنتور در کارنامه فعالیت‌های خود، آهنگسازی چند آلبوم از جمله «به چشم‌های تو سوگند» به خوانندگی ایوب صادقی، «دوست دارم خنده‌هایت را» با روایت سهیل محمودی، «ستاره خورشید»، «کهکشان آرام» با تنظیم بابک رادمنش و «از تنهایی گریه مکن» به خوانندگی سالار عقیلی را به عهده داشته است.