نیکلاس کراوتز رهبر ارکستر سمفونیک شد

30 و 31 مرداد ماه در تالار وحدت و در تازه‌ترین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران؛

موسیقی کوک| تازه‌ترین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران  ساعت ۲۱:۳۰ روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه در تالار وحدت تهران میزبان علاقه‌مندان موسیقی است. نیکلاس کراوتز رهبر مهمان ارکستر سمفونیک در این اجرا است. 

در این کنسرت که به مدیریت هنری شهرداد روحانی میزبان علاقه مندان موسیقی کلاسیک است سمفونی «قدرت سرنوشت» جوزپه وردی، «شاگرد جادوگر» پل دوکا، «بولرو» موریس راول و سمفونی «شماره ۴» بتهون برای مخاطبان اجرا می شود.

تازه‌ترین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران ساعت ۲۱:۳۰ روزهای چهارشنبه دوم و پنجشنبه سوم مرداد ماه سال جاری به رهبری و مدیریت هنری شهرداد روحانی در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

در این کنسرت با حضور نیکلاس کراوتز رهبر مهمان ارکستر سمفونیک ، موسیقی متن فیلم‌های «برباد رفته» به آهنگسازی ماکس اشتاینر، «پدرخوانده» به آهنگسازی نینوروتا، «ماموریت» به آهنگسازی انیوموریکونه، «روانی» به آهنگسازی برنارد هرمن، «گلادیاتور» به آهنگسازی هانس زیمر، «دوردنیا در ۸۰ روز»، «بن هور» به آهنگسازی میکلوش روژا، «آرواره کوسه» به آهنگسازی جان ویلیامز، «بیرون از آفریقا» به آهنگسازی جان بری و «پیامبر (محمد رسول‌الله)» به آهنگسازی موریس ژار  به مخاطبان ارائه می‌شود.

مدتی قبل ابهاماتی درباره رزومه و تحصیلات شهرداد روحانی از سوی برخی از خبرنگاران حوزه موسیقی مطرح شد که تا امروز از سوی او و مسئولان بنیاد رودکی پاسخی به آن داده نشده است. باید منظر بمانیم و ببینیم سرنوشت رهبر ارکستر سمفونیک تهران هم همچون ارکستر ملی ایران خواهد بود یا نه.