«هانا کامکار» دوباره به صحنه می‌رود

«هانا کامکار» دوباره به صحنه می‌رود

موسیقی کوک| «هانا کامکار» با نمایش «من یه زنم، صدامو می‌شنوین؟» به کارگردانی «کاملیا غزلی» بار دیگر به صحنه‌ تئاتر باز می‌گردد و با بازیگرانی چون سارا بهرامی و ستاره اسکندری هم‌بازی می‌شود.

این نمایش، کاری از گروه تئاتر پراکسیس است و بازیگرانی چون ستاره اسکندری، الناز اسمعیل‌زادگان، فهیمه امن‌زاده، سارا بهرامی، شبنم فرشادجو، سروش کریمی‌نژاد و ساناز نجفی در آن به ایفای نقش می‌پردازند. «توماج دانش‌بهزادی» دراماتورژی این کار را به عهده دارد و مسئولیت مشاور کارگردانی را هم بر عهده دارد.

در خلاصه این نمایش، آمده است:«… من توی انار به‌دنیا اومدم… برف می‌بارید.»

«من یه زنم، صدامو می‌شنوین؟» پیش از این، سال ۱۳۹۶ در تالار مولوی با حضور بازیگران دیگری چون دیبا خاتمی و غزاله مشعشعی اجرا شده بود. علاوه بر آن، این نمایش که از نامش برمی‌آید که اثری زنانه باشد، پیش از این، در کشورهایی همچون ایتالیا، هلند، لهستان، الجزایر، فرانسه و… به روی صحنه رفته است.

کاملیا غزلی که در کارنامه کاری خود سابقه فعالیت در حوزه بین‌الملل را دارد، پیش از این هم در جشنواره‌های معتبری  از جمله جشنواره تئاتر فجر، جشنواره تئاتر کودک و سایر جشنواره‌های داخلی و خارجی حضور داشته است.

«من یه زنم، صدامو می شنوین؟»، هملت، شیشه و پلتفرم داربست محسن از جمله کارهای مهم در کارنامه  غزالی در حوزه کارگردانی، نویسندگی و مدیر اجرایی است.