هدیه غیر منتظره بریتنی اسپیرز به طرفدارانش

موسیقی کوک| بریتنی اسپیرز درست به مناسبت تولد ۳۹ سالگی‌اش در روز سه شنبه ۲ دسامبر، با انتشار قطعه‌ای که قبلاً شنیده نشده بود، “شنا در ستاره‌ها” یک هدیه غیر منتظره به طرفداران داد.

این آهنگ در ابتدا برای نهمین و آخرین آلبوم ۲۰۱۶ Glory ضبط شده است. با این حال همانطور که طرفداران می‌دانند این آهنگ شنیده نشد.

به نقل از گیتی تودی، همسر هیلاری داف، متیو کما که تهیه‌کنندگی و نویسندگی این ترانه را در تمام آن سالها انجام داده، بسیار هیجان زده است که کارش بالاخره به نتیجه رسیده.

او در اینستاگرام اعلام کرد: “آهنگی را با بریتنی اسپیرز ساخته و امروز آن را منتشر کرده است.” بریتنی کامنت گذاشت: سپاسگزارم.

در روزهای اخیر اعلام شد که سام اصغری، نامزد ایرانی بریتنی اسپیرز به کرونا مبتلا شده و این زوج مدتی را جدا از هم زندگی کرده‌اند. گفته می‌شود بریتنی کریسمس را در کنار فرزندانش سپری کرده است.

بریتنی اسپیرز که در شروع قرن ۲۱ به عنوان یک ستاره در دنیای موسیقی معرفی شد در سال‌های اخیر با حاشیه‌ها و مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم کرده و از دنیای حرفه‌ای موسیقی کمی فاصله گرفته است.

بریتنی جین اسپیرز (انگلیسی: Britney Jean Spears‎؛ زادهٔ ۲ دسامبر ۱۹۸۱) خوانندهٔ، ترانه‌نویس، رقصندهٔ و هنرپیشهٔ آمریکایی است. او برای تأثیراتش بر احیای موسیقی تین پاپ طی اواخر دههٔ ۱۹۹۰ و ۲۰۰۰ میلادی شناخته شده، که از او با عنوان افتخاری «پرنسس پاپ» یاد می‌شود.