«هزارصدای پاپ» دوباره در تهران

این بار عبدالجبار کاکایی، رضا تاجبخش و حجت اشرف‌زاده اجراهای این برنامه را داوری می‌کنند؛

مسابقه «هزارصدای پاپ» با داوری عبدالجبار کاکایی، رضا تاجبخش و حجت اشرف زاده پنج شنبه ۲۰ تیر ساعت ۱۵ در فرهنگ سرای ارسباران برگزار می شود.

به گزارش موسیقی کوک، در این برنامه رضا تاجبخش، عبدالجبار کاکایی و حجت اشرف‌زاده در بخش های آهنگسازی، ترانه و آواز به داوری اجرای شرکت کنندگان می پردازند و نفر برگزیده را معرفی می کنند.

«گروه موسیقی دکر» با حضور برادران کاظمی، حامد و توحید خوانندگان گروه که پیش از این در فینال هزارصدا  شرکت داشتند وآثاری را نیز به صورت رسمی منتشر کردند مهمان این برنامه هستند.

سام باجلان نوازنده نابغه ده ساله سازهای کوبه ای در این برنامه به اجرا می پردازد.

هزارصدا اولین برنامه استعدادیابی موسیقی در ایران است که با مدیریت آرش نصیری از سال ۱۳۹۲ در بخش پاپ و سال ۹۳ در بخش سنتی در فرهنگ سرای ارسباران فعالیت خود را شروع کرد . امسال در ماه خرداد نیز بخش هزارصدای کودکان و نوجوانان و همچنین بخش هزارصدای شهرستان های این مسابقه نیز کلید خورده است.ورود در این برنامه برنامه عموم آزاد است.

گفتنی است به سنت چند ساله برنامه هزارصدا تعدادی از هنرمندان صاحب‌نام موسیقی و ادبیات کشورمان با حضور در ترکیب هیات داوران مسابقه موسیقایی «هزار صدا» آثار اجرایی جوانان حاضر در جلسات مختلف هزارصدا را مورد ارزیابی قرار می دهند.

فرهنگ سرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، خیابان جلفا است و شماره‌های ۲۰-۲۲۸۷۲۸۱۸  برای آگاهی بیشتر اعلام می‌شود.