همسر کیم کارداشیان آلبوم می‌دهد

همسر کیم کارداشیان آلبوم می‌دهد

موسیقی کوک| به ادعای کیم کارداشیان، آلبوم جدید کانیه وست با نام «عیسی پادشاه است» روز یکشنبه ۲۹ سپتامبر منتشر می‌شود.

پیش‌تر، زمانی که کانیه وست نتوانست به قول پیشین خودش مبنی بر منتشر کردن آلبوم در روز جمعه، ۲۷ سپتامبر عمل کند، باعث دلسردی طرفدارانش شد.

کیم کارداشیان اما در «استوری اینستاگرام» خود گفت که انتشار آن آلبوم فقط به خاطر «چند تغییر نهایی در ترانه‌ها» به تعویق افتاده است.

او همچنین نوشت: کانیه دو جلسه گوش‌سپاری به آلبوم، یکی امروز در شیکاگو و یکی یکشنبه در نیویورک دارد. او آلبوم را روز یکشنبه منتشر خواهد کرد.

بر اساس مطلبی که  ایندیپندنت منتشر کرده است، جلسه گوش‌سپاری به آلبوم در شیکاگو، بعد از جلسه‌ای مشابه در دیترویت در ۲۷ سپتامبر، برگزار می‌شود.

در این جلسات که «عیسی پادشاه است: تجربه کانیه وست (Jesus is King: A Kanye West Experience)»  نام دارد، این هنرمند به پخش و بررسی ترانه‌های موجود در آلبوم جدید می‌پردازد. به گفته شنوندگان، ترانه‌های این آلبوم به شدت تحت تاثیر موزیک کلیسایی (gospel music)  است.

در جلسات گوش‌سپاری به آلبوم، همچنین قطعاتی از فیلمی با عنوان «عیسی ارباب است» (Jesus is Lord)  پخش می‌شود که به بر اساس نوشته کیم کارداشیان در اینستاگرام، آن فیلم هم در سینماهای آی‌مکس در ماه اکتبر به روی پرده خواهد رفت. هنوز معلوم نیست که این فیلم مرموز، یک فیلم هالیوودی است یا یک مستند.

«عیسی پادشاه است» دومین پروژه کانیه وست است که در فاصله کمتر از یک سال به تعویق می‌افتد. پروژه اول، «یاندی» (Yandhi)نام داشت که از طرف کیم کارداشیان درباره‌ آن در توییتر اعلام شده بود که در ماه سپتامبر سال گذشته منتشر می‌شود و انتشار آن نخست به ۲۳ نوامبر موکول شد و در نهایت هم هرگز منتشر نشد.

کانیه وست رپر، ترانه‌سرا، تهیه‌کننده موسیقی و طراح مد آمریکایی است. نخستین بار با آهنگسازی برای ناشری به نام راک-آ-فلا و برای هنرمندانی مانند جی-زی و آلیشا کیز، در اوایل دهه ۲۰۰۰ شناخته شد.

او با هدف ادامه فعالیت به عنوان خواننده تک، اولین آلبوم خود را به نام «انصراف از کالج» در ۲۰۰۴ منتشر کرد. این آلبوم با تحسین منتقدین و موفقیت در فروش همراه بود و به خاطر آن جایزه بهترین آلبوم رپ سال را در ۴۷مین دوره جوایز گرمی برنده شد.