همکاری حسین علیزاده با نیکی کریمی

همکاری حسین علیزاده با نیکی کریمی

موسیقی کوک| «حسین علیزاده»؛ آهنگ‌ساز شناخته‌شده موسیقی در ایران موسیقی متنِ فیلم «آتابای» به کارگردانی نیکی کریمی را خواهد ساخت. این آهنگ‌ساز تاکنون نامزد دریافت سه جایزه گرمی و برنده چهار سیمرغ بلورین موسیقی متن در جشنواره‌های فیلم فجر است. البته نامزدی او برای گرمی ارتباطی به موسیقی فیلم ندارد.

آتابای پنجمین فیلم بلند سینمایی نیکی کریمی است که نگارش فیلمنامه آن را «هادی حجازی‌فر» بر اساس طرحی از نیکی کریمی به عهده داشته، «سامان لطفیان» مدیر فیلمبرداری آن بوده و این روزها مراحل تدوین آن توسط «حسین جمشیدی گوهری» در حال انجام است.

«هادی حجازی فر»، «جواد عزتی»، «سحر دولتشاهی» و «دانیال نوروش» بازیگران آتابای هستند و اولین نمایش این فیلم در جشنواره فجر امسال خواهد بود. بعضی از لوکیشن‌های این فیلم در مناطق تاریخی خوی مانند بارگاه شمس تبریزی، بازار و مرز رازی در نظر گرفته شده است.

«آتابای» پنجمین فیلم بلند نیکی کریمی بعد از فیلم‌های «یک شب»، «چند روز بعد»، «سوت پایان» و «شیفت شب» است.

همکاری حسین علیزاده با نیکی کریمی

مجری طرح این فیلم سعید پاکستانی است. مدیریت تولید آن را حسن مصطفوی بر عهده دارد. مدیر فیلم‌برداری آتابای سامان لطفیان است. نویسندگی فیلمنامه بر اساس طرحی از نیکی کریمی را هادی حجازی‌فر انجام داده است. طراح چهره‌پردازی آتابای ایمان امیدواری است.

ایمان توکلی دستیار کارگردان و برنامه‌ریز این پروژه است. طراح صحنه و لباس فیلم آتابای اصغر نژاد ایمانی است. مدیریت صدابرداری این فیلم را  کامران کیان ارثی بر عهده دارد. حسین جمشیدی گوهری تدوینگر این فیلم است.

جانشین مدیر تولید این فیلم محمدرضا دلنوازی است. تدارکات این اثر را  مهران مداحیان بر عهده دارد. منشی صحنه فیلم سینمایی آتابای غزل رشیدی است. امید صالحی عکاسی این پروژه را انجام می‌دهد.

مدیریت رسانه‌ای آتابای بر عهده فرنوش آبا است. فیلم‌برداری از پشت صحنه این فیلم را  محمد آبکار انجام میدهد و آرزو رحیم‌آبادی مدیر مالی این فیلم است.