«هنوزم» با صدای عادل آروند منتشر شد+بشنوید

موسیقی کوک| عادل آروند جدیدترین قطعه موسیقی خود را در قالب تک آهنگی با عنوان «هنوزم» منتشر کرد.

آهنگسازی این قطعه موسیقی را آروند شخصا انجام داده و خود نیز تنظیم آن را به عهده داشته است. ترانه آن را محمدرضا بشری راد سروده است.

در این قطعه آروند با مایکل مک کید همکاری کرده است. میکس آن را کاوه عابدین و مسترینگ را نیز آندرس مایو انجام داده اند.

«هنوزم» در استودیو صبا و استودیو فراز ضبط شده و نشر آن را موسسه فرهنگی هنری ویوا آوا به عهده داشته است.

این قطعه هم اکنون از رسانه‌های مجاز موسیقی در دسترس است.

آروند، موسیقی را از ۹ سالگی با نوازندگی کیبورد آغاز کرد. در ادامه، نواختن پیانو را به شکل جدی دنبال کرد و نزد استادانی همچون تیگران مزروپیان و محمدرضا ظریف به آموختن ادامه داد. از همان سن و سال به آهنگسازی هم تمایل داشت و کارهایی در این زمینه انجام می‌داد. او که سابقه دبیری و نایب دبیری کانون‌های موسیقی‌ دانشگاه‌های خواجه نصیر و شهید بهشتی و سرپرستی گروه کاما را در کارنامه خود دارد، تاکنون در اجراهای بسیاری به‌عنوان خواننده و نوازنده روی صحنه رفته است.

او تا سال‌ها سبک جَز را دنبال می‌کرد، اما به‌یک‌باره به آراندبی تغییر سبک داد. حمزه یگانه و محمد شریفیان دیگر کسانی هستند که عادل آروند در محضر آنان موسیقی آموخته است. عادل آروند تدریس پیانو،‌هارمونیکا و آهنگسازی، همچنین سرپرستی گروه کاما و سرای هنر، نوازندگی پیانو در گروه پیانو فورته، نوازندگی پیانو و تنظیم ارکستر در کنسرت ترانه‌های قدیمی، اجراهای پژوهشی و طراحی صدا روی صحنه تئاتر و نوازندگی درامز و گیتاربیس را هم در کارنامه دارد.

او اولین دارنده گواهی‌های آهنگسازی حرفه‌ای از Steinberg و Ableton آلمان و تنها ایرانی دارای گواهی آهنگسازی در پروتولز نسل جدید از کمپانی Avid آمریکا است.

«هنوزم» اثر جدید عادل آروند را از همین جا بشنوید و دانلود کنید: