هیراد با خوشم میاد به میلاد بازگشت

تازه‌ترین کنسرت حمید هیراد خواننده موسیقی پاپ شامگاه دوشنبه چهاردهم مرداد در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

به گزارش موسیقی کوک، کنسرت حمید هیراد شب گذشته دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ در برج میلاد و طی دو سانس برگزار شد. هیراد در این کنسرت گزیده‌ای از آثارش را برای مخاطبانش خواند.

این کنسرت با قطعه «معشوق» آغاز شد. در ادامه نوبت به قطعه «مستم کن» رسید که برای اجرای این قطعه چند نوازنده‌ی دف به صحنه آمدند تا با دف نوازی اجرای این قطعه را همراهی کنند. «رسوایی» قطعه‌ی بعدی این کنسرت بود. در ادامه باز هم دف نوازان به صحنه بازگشتند تا این بار قطعه «خدا» را اجرا کنند.

هیراد در ادامه قطعه «عشق» را اجرا کرد و سپس به سراغ قطعه «انفرادی» رفت.  این بار هم هنگام اجرای قطعه‌ «انفرادی» صحنه با نورهای قرمز در برگرفته شد. معمولا در کنسرت‌های هیراد، این قطعه مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرد و نگاه ویژه‌ای به این قطعه دارند. به قول موسسه‌ای که تهیه‌کننده حمید هیراد است، این قطعه از جدی‌ترین و با مفهوم‌ترین آثار موسیقی پاپ طی چند سال گذشته است که فضای تنهاییِ انسان امروزی را روایت می‌کند.

پس از اجرای قطعه‌ی انفرادی هواداران هیراد به طور ممتد و برای دقایقی به تشویق این خواننده پرداختند.

تازه‌ترین اثری که با صدای حمید هیراد منتشر شده،‌ قطعه «خوشم میاد» است که هیراد این قطعه را هم در کنسرت شب گذشته اجرا کرد. این در حالی است که «نیمه جان»، «یار»، «شوخیه مگه»، «ماه من»، «بارون»، «دلارام» و «هل‌هله» قطعه‌های بعدی این کنسرت بودند.

به نقل از روابط عمومی موسسه «آوازی نو»، حماد گلچهر نوازنده گیتار، مجید مصطفایی نوازنده گیتار بیس، کسری جدیدزاده نوازنده سازهای بادی، اشکان پورفرخ نوازنده پرکاشن، مهدی شفیعی نوازنده درام و حسین نظری رهبر ارکستر، هنرمندانی بودند که شب گذشته در کنار هیراد به اجرای برنامه پرداختند.

حمید حسین‌زاده خواننده‌ای است که با نام حمید هیراد در یکی دو سال اخیر مورد توجه عموم قرار گرفت اما استفاده از اشعار و ترانه‌های دیگران، نام نبردن از صاحبان آثار در قطعات تولیدی و انتشارشان با نام خودش در مقام ترانه سرا و لب خوانی در کنسرتی که در شهر شیراز برگزار کرد، باعث شد او مدتی خودخواسته کمتر به روی صحنه برود.

به نظر می‎رسد تهیه کننده‌های او هم در برنامه‌ای چند ماهه تلاش کردند با استفاده کمتر از او برای انتشار قطعات صوتی و تصویری و برگزاری کنسرت خاطرات منفی به جامانده از نام هیراد در ذهن اهالی موسیقی را لااقل کمرنگ‌تر کنند.

با توجه به انتشار قطعه‌ای از او در چند روز گذشته و روی صحنه رفتنش در کنسرت دیشب ظاهرا تهیه کنندگان حمید هیراد و شخص خودش  از این به بعد اوضاع را برای حضور پررنگ تر فراهم می‌بینند.