هیچ‌کس به شهرام شکوهی زنگ نزد

موسیقی کوک| شهرام شکوهی خواننده پاپ ایرانی، چند وقتی است که روی صحنه اجرای کنسرت حاضر نشده است.  او مدتی پیش یک عمل جراحی قلب را پشت سر گذاشت و همین ماجرا باعث شد تا کمی از فضای موسیقی دور شود. او همان زمان به احتمال خداحافظی  از دنیای موسیقی سخن گفته بود.

اما بعد از موفقیت آن عمل جراحی و گذراندن دوران نقاحت، حالا به نظر می‌رسد برای طرفداران او اتفاقات خوبی در راه باشد.

خواننده آلبوم «مدارا» در این باره، گفت: این روز‌ها مشغول تولید چند تک‌آهنگ هستم. البته بخش اصلی تولیداتم در نیمه دوم سال ۹۸ مربوط به آماده کردن آلبوم است و هنوز تولید آن به پایان نرسیده است.

احتمالا به زودی آلبوم آماده خواهد شد و برای گرفتن مجوز به دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فرستاده خواهد شد. در نظر داریم تا آلبوم در سال ۹۸ منتشر شود، اما ممکن است در مراحل نهایی تأخیر ایجاد شود و انتشار آلبوم را به سال آینده موکول کند.

شهرام شکوهی درباره برگزاری کنسرت هم گفت: فعلاً برنامه‌ای برای اجرای کنسرت در داخل کشور ندارم. تصمیم دارم ابتدا آلبوم و تک آهنگ‌ها را آماده و منتشر کنم و پس از آن به سراغ اجرای صحنه بروم.

البته با مدیربرنامه‌ام تصمیم گرفته‌ایم که تور کنسرت در خارج از کشور برگزار کنیم. در این خصوص برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ایم،اما هنوز چیزی قطعی نشده است.

شکوهی جزو معدود خوانندگانی بود که کنسرت‌هایی با قیمت ارزان برگزار کرد. برای این کار او از دستمزد خودش صرف نظر کرده بود.

او درباره برگزاری چنین کنسرت‌هایی در ادامه فعالیت‌های هنری‌اش گفت: ما دوست داریم روند اجرای صحنه‌ای با بهای بلیت ارزان را ادامه دهیم، اما متاسفانه تا امروز هیچ یک از متولیان فرهنگی از ما حمایت نکرده‌اند. حتی مسئولی برای ادامه این روند با ما تماس هم نگرفته است.

شهرام شکوهی از بهبود اوضاع جسمانی‌اش هم خبر داد و بیان کرد: خدا را شکرکه اوضاع قلبم بهتر است. با وجود دو عمل قبلی، دو گرفتگی دیگری در رگ‌های قلبم وجود دارد که در جراحی بعدی ان‌شاءالله باز خواهد شد.