پایان غیبت ستاره کانتری در بازار

تانیا تاکر پس از ده سال آلبوم جدید را منتشر کرد

موسیقی کوک|شاید خیلی‌ها «تانیا تاکر» خواننده سبک کانتری آمریکا را با آهنگ “تگزاس (وقتی من می‌میرم)  یا «یک‌ذره خیلی دیره» به یاد بیاورند. این خواننده مشهور آمریکایی و از هنرمندان پیشکسوت موسیقی کانتری، پس از ۱۰ سال سکوت با انتشار آلبوم جدیدی طرفداران خود را غافلگیر کرد.

این آلبوم While I’m livin یا «زمانی که زنده هستم» نام دارد و شامل ۱۰ آهنگ عاشقانه و ملایم در سبک کانتری است. تانیا تاکر در سال ۲۰۰۹ به صورت غیر رسمی از دنیای موسیقی کنار رفت و به فعالیت‌های هنری خود خاتمه داد اما با اصرار اعضای خانواده و دوستانش دوباره به صحنه بازگشت.

«زمانی که زنده هست» بیست و پنجمین آلبوم استودیویی این هنرمند است که توسط شرکت «فانتزی» ماه اوت آینده روانه بازار می‌شود.

تانیا تاکر فعالیت‌های هنری خود را از اوایل دهه هفتاد میلادی شروع کرد و از ستاره‌های بزرگ این سبک موسیقی محسوب می‌شود. او با انتشار آهنگ “دلتا داون” در سال ۱۹۷۲ و زمانی که فقط ۱۳ سال داشت به شهرت رسید.

به نقل از ایران آرت، آلبوم‌های پرفروش، آهنگ‌های محبوب، کنسرت موفق و چندین نامزدی و جایزه معتبر موسیقی از جمله دستاوردهای این خواننده کهنه‌کار موسیقی کانتری در بیش از چهار دهه فعالیت هنری است.

او در این آلبوم جدید با «برندی کارلیل» و «شوتر جنینیگز» از چهره‌های نامدار موسیقی کانتری همکاری داشته و آنها تهیه‌کنندگان آلبوم هستند.

تانیا تاکر ۶۰ ساله به مناسبت انتشار این مجموعه بزودی تور بزرگی را آغاز می‌کند و برای طرفدارانش در آمریکا به هنرنمایی خواهد پرداخت.