پایان ممنوعیت حمید عسگری

با انتشار تیزری در صفحه شخصی این خواننده اعلام شد؛

موسیقی کوک| ساعتی قبل حمید عسگری  در حساب شخصی اینستاگرامش با اعلام پایان دوره ممنوعیت از کار، خبر از برگزاری کنسرتی در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی داد.

او در این تیزر یک دقیقه ای علاوه بر اعلام پایان دوره ممنوع الکاری‌اش، این طور با طرفدارانش سخن گفته است: «دوره همیشه سخت است. جدایی همیشه تلخ است. مخصوصا وقتی دست خودت نباشد و دلیلش هم برایت قابل هضم نباشد. این شش ماهی که من را از لذت با شما بودن محروم کردند به من ۶۰ سال گذشت. بی خیال گذشت. دلیل اینکه وارد موسیقی شدم عشق بود. دلیل ادامه موسیقی در این شرایط سخت و پیچیده امروز فقط وجود شماست و عشقی که شما به من داده‌اید. یک بار دیگر روی صحنه هم صدا با هم ۲۰ مرداد، سالن میلاد نمایشگاه».

شش ماه پیش به دلیل تک خوانی «نگین پارسا-نوازنده، آهنگساز، خواننده زن ایرانی و گیتاریست گروه حمید عسگری» در لحظاتی از اجرای آهنگ «کجای دنیامی» در کنسرت  در برج میلاد با اعلام دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حمید عسگری تا اطلاع ثانوی از برگزاری کنسرت منع شد و فعالیت گروه و موسسه برگزارکننده آن کنسرت هم  به حالت تعلیق درآمد.

علاقه مندان برای تهیه بلیت این اجرا می توانند از ساعت ۱۲:۰۰ روز پنجشنبه ۲۷ تیر ماه ۱۳۹۸، به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.