پایان کنسرت‌های تابستانی ماکان‌بند

پایان کنسرت‌های تابستانی ماکان‌بند

موسیقی کوک| کنسرت گروه ماکان بند شب چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ طی دو سانس در تالار وزارت کشور برگزار شد.

این کنسرت مثل دیگر اجراهای ماکان بند با استقبال علاقه‌مندان به موسیقی پاپ همراه بود. ماکان‌بند در این اجرا تعدادی از قطعه‌های مشهورش را اجرا کرد.

امیر مقاره و رهام هادیان روی صحنه آمدند و گروه نوازندگان هم با رهبری امیر میلاد نیکزاد این دو خواننده را همراهی کردند.

در بخشی از این اجرا رهام هادیان با تشکر ویژه از حافظان امنیت کشور گفت: باید سپاسگزار تمام کسانی باشیم که با تلاش‌های شبانه روزی در تمام نقاط کشور، امنیت و آرامش را برایمان به ارمغان آورده‌اند.

دست تک تکشان را به گرمی می‌فشارم که با تلاششان باعث شده‌اند امشب ما و شما بهترین لحظه‌هایمان را در کمال آرامش تجربه کنیم.

«رفت»، «حس عجیب»، «بچه که نیستم»، «برو دارمت»، «عاشق که میشی»، «دو دقیقه بودی»، «هر بار این درو»، «با تو آرومم» و «دیوونه‌بازی»، برخی از قطعه‌های اجرا شده در کنسرت ماکان‌بند بودند.

یکی از نکات جالب‌توجه این اجرا حضور فؤاد حجازی نوازنده و آهنگساز مطرح موسیقی پاپ در کنسرت ماکان بند بود.

به نقل از روابط عمومی شرکت آوازی نو، کنسرت ششم شهریور، چهارصدمین کنسرت ماکان‌بند طی دو سال گذشته در تهران و شهرستان‌ها بود.

ماکان‌بند یک گروه موسیقی پاپ با خوانندگی «رهام هادیان» و «امیر مقاره» است.

«یاشار خسروی» آهنگساز و نوازنده ساکسیفون، در سال ۱۳۹۵ پس از تشکیل این گروه، رهبری ماکان‌بند را بر عهده گرفت و امیر میلاد نیکزاد هم تنظیم‌کننده این گروه است.

ماکان‌بند، در طول دو سال فعالیتش در بیشتر استان‌های ایران کنسرت برگزار کرده است. آن‌ها در اروپا و کانادا هم تور کنسرت برگزار کرده‌اند.

حضور رهام هادیان و امیر مقاره در برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری و سخنان آنها درباره موسیقی ایرانی حواشی زیادی را در شبکه‌های مجازی به دنبال داشت. این دو در برنامه خندوانه هم حاضر شدند.