«پاییر بی تکرار» دانیال شهرتی منتشر شد

موسیقی کوک| آهنگساز جوان کشورمان در جدیدترین فعالیت خود آلبوم بی کلام «پاییز بی تکرار» را با شعار «موسیقی برای ورزش و مدیتیشن» روانه بازار موسیقی کرد. دانیال شهرتی آلبوم بی کلام «پاییز بی‌تکرار» را برپایه نوازندگی پیانو و مشتمل بر ۱۰ قطعه موسیقی منتشر کرد.

ساخت این آلبوم که دومین آلبوم بی کلام شهرتی است، با دارا بودن فضایی رمانتیک ، پروسه زمانی سه ساله‌ای را پشت سرگذاشته تا راه بازار حرفه‌ای موسیقی را پیش بگیرد و شامل موسیقی آرامبخش برای تلطیف روحیه، مدیتیشن و فعالیت های سبک ورزشی است .آهنگسازی و نوازندگی تمامی قطعات را خود برعهده داشته است.

این موزیسین که زمزمه‌های مهاجرتش شنیده می‌شود، پیش از این نیز آلبوم «قو ودریا» را در سال ۹۵ و در قالب یک اثر بی کلام منتشر کرده بود. دانیال شهرتی در آخرین همکاری خود با محمدرضا عیوضی ، ملودی ای از محمدرضا چراغعلی را به نام «سایه» تنظیم کرده است.

او همچنین ازمعدود تنظیم‌کنندگانی است که با خواننده ای همچون فرامرز اصلانی که به سختگیری و وسواس معروف است، همکاری داشته و یک قطعه را در دو ورژن تنظیم کرده و این خواننده نیز همزمان آن را در دو ورژن منتشر کرده است. «پاییز بی تکرار» از ویترین‌های بین المللی و رسانه‌های مطرح ومختلف در دسترس است و علاقه‌مندان می‌توانند قطعات این آلبوم را از این رسانه‌ها گوش و دانلود کنند. از آنجایی که این آلبوم از تریبون‌های بین‌المللی در دسترس قرار گرفته است، شایعه مهاجرت این موزیسین قوت می‌گیرد. این آلبوم توسط «موسسه سرزمین مهر و ماه تهران» و با اخذ مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده است.