پریچهر خلوتی به وحدت می‌آید

به گزارش موسیقی کوک، پریچهر خلوتی، با گروه موسیقی بانوان پریشاد به سرپرستی سعیده ترکاشوند، در تاریخ ۱۸ آبان ماه سال جاری، به اجرای رپرتواری برای مخاطبان خود در تالار وحدت می پردازند.

این کنسرت در ساعت ۱۴ از تاریخ فوق بروی صحنه رفته و تقدیم مخاطبان خواهد شد.

کنسرت موسیقی پریچهر خلوتی با گروه پریشاد با آواز پریچهر خلوتی، در ساعت ۱۴ از تاریخ ۱۸ آبان ماه سال جاری، در تالار وحدت به اجرا در می آید و بهای بلیت های آن ۵۰ و ۶۰ و ۷۰ و ۸۰ هزار تومان برآورد شده است. علاقمندان می توانند جهت خرید اینترنتی بلیت ها با قابلیت انتخاب صندلی به سایت www.iranconcert.com مراجعه نمایند.

خلوتی درباره اجرایی که پیش رو دارد، به ایلنا گفت: ما جمعه، ۱۸ آبان، مصادف با اول ربیع‌الاول همراه با گروه ۱۵ نفره حرکاتِ فولکلور هرنگ که پنج رقص فولکلور ایران را انجام می‌دهند، در تالار وحدت روی صحنه می‌رویم.

خلوتی در مورد قطعاتی که در این کنسرت اجرا می‌کند، توضیح داد: ما ترانه‌هایی به یاد ماندنی و خاطره‌انگیز را بازخوانی می‌کنیم. ازجمله «فردا تو میایی» با مطلع «امشب دلم می‌خواد تا فردا می بنوشم من/ زیباترینِ جامه‌هایم را بپوشم من»، «می‌زنم فریاد»، «دیگه عاشق شدن فایده نداره»، «شهزاده رویا»، «دل دیوانه» و «دیشب نیاسودم» که آخرین مورد، شعر و آهنگش از خودم است و دو قطعه از اشعار خودم را هم دکلمه می‌کنم.

او در مورد تمایل زنان به بازخوانی ترانه‌های خاطره‌انگیز و نرفتن‌شان به سمت تولید کار جدید هم توضیح داد: کارهای من، همگی از اشعار شاعران بزرگ این مملکت است ولی همه برای ۴۰ سال پیش است و خیلی از شاعران و آهنگسازان و تنظیم‌کنندگانشان دیگر در دنیا نیستند.

او درباره هزینه تولید آثار جدید، گفت: من برای تولید کار جدید با چند آهنگساز صحبت کرده‌ام ولی رقمی که می‌گیرند، برای هر آهنگ حدودا پنج میلیون است که زیاد است و من نمی‌توانم این پنج میلیون را دربیاورم، چون نمی‌توانم سی‌دی بیرون بدهم و آلبوم بفروشم و این آهنگ‌ها می‌ماند برای زمانی که بتوانم روی صحنه بروم و ترجیح می‌دهم به جای تولید آهنگ جدید، آهنگ‌های قدیمی را بخوانم.