«پوئم سمفونی آب تشنه» روی صحنه می‌رود

«پوئم سمفونی آب تشنه» روی صحنه می‌رود
موسیقی کوک| ارکستر ملی ایران در تازه‌ترین کنسرت خود به رهبری میهمان سهراب کاشف، «پوئم سمفونی آب تشنه» را در روزهای اول و دوم آبان ماه در تالار وحدت روی صحنه می‌برد.
دراین کنسرت «پوئم سمفونی آب تشنه» اثر «محمد رضا علیقلی» توسط ارکستر نواخته می‌شود.

در این اجرا گروه کر بنیاد رودکی به رهبری رازمیک اوحانیان ارکستر ملی ایران را همراهی می‌کند.

علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

پیش از این در خبرها آمده بود که تازه‌ترین کنسرت ارکستر ملی ایران روزهای بیست و چهارم و بیست و پنجم مهر ماه سال جاری به رهبری مهمان سهراب کاشف در «تالار وحدت» برگزار می‌شود.

ارکستر ملی ایران در روزهای بیست و چهارم و بیست و پنجم مهر ماه سال جاری تازه‌ترین کنسرت خود را به رهبری مهمان سهراب کاشف در تالار وحدت تهران برگزار خواهد کرد.

این کنسرت که از سوی ارکستر ملی ایران برگزار خواهد شد،  اولین اجرای رسمی ارکسترهای زیر مجموعه بنیاد فرهنگی هنری رودکی در دوره مدیریتی مهدی افضلی است. ناگفته نماند که افضلی هنوز برنامه مشخصی برای اداره ارکسترها به رسانه‌ها اعلام نکرده است.

ارکستر ملی ایران طی ماه‌های گذشته و بعد از کناره‌گیری فریدون شهبازیان از رهبری و مدیریت هنری این مجموعه در اردیبهشت ماه که گویا با دلخوری‌هایی هم همراه بود، با حضور رهبر مهمان به اجرای برنامه‌های خود می‌پرداخت.

این در حالی است که اجرای کنسرت به خوانندگی حسام‌الدین سراج و رهبری مهمان سهراب کاشف،  اجرای کنسرت به رهبری مهمان نادر مشایخی در آیین نکوداشت زنده‌یاد جمشید مشایخی، اجرای کنسرت «قصه وفا» به رهبری مهمان نادر مرتضی پور و خوانندگی علیرضا افتخاری، اجرای کنسرت «شب خاطره‌ها؛ ارکستر ملی برای بچه‌های ایران» به رهبری مهمان سهراب کاشف با اجرای آثاری از محمدرضا علیقلی و بهرام دهقانیار در تالار وحدت از جمله برنامه‌هایی بود که طی ماه‌های اخیر میزبان علاقه‌مندان موسیقی بود.

برگزاری کنسرت «سرو آزاد» به آهنگسازی پیمان سلطانی، رهبری ارکستر روبرت آساتریان و خوانندگی مهدی امامی، پارسا حسندخت و علیرضا وکیلی منش در تالار وحدت، برگزاری کنسرت به رهبری ارکستر فریدون شهبازیان به خوانندگی سالار عقیلی در کرمان از جمله برنامه‌هایی است که از آغاز سال ۹۸ تا زمان استعفای فریدون شهبازیان توسط ارکستر ملی ایران اجرا شده است.