پیام آزادی ساخت موسیقی «گیج‌گاه» را برعهده گرفت

موسیقی کوک| فیلم سینمایی «گیج گاه» اولین اثر سینمایی عادی تبریزی است. موسیقی این فیلم را پیام آزادی می‌سازد و ضبط آن در آلمان انجام می‌شود. عادل تبریزی پیش از این تجربه همکاری با پیام آزادی را در فیلم کوتاه‌های خود از جمله «ضدضربه» داشته است.

در «گیج‌گاه» جمشید هاشم‌پور، حامد بهداد، باران کوثری، سروش صحت، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، فرهاد آییش، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه خواه، سیاوش چراغی پور، محمد الهی، مریم همتیان، ایمان اسماعیل پور، علی باغفر ، حامد شیخی، داود ونداده وبا معرفی بازیگر نوجوان علی راد و با هنرمندی رضا صفایی پور و حسن رضایی به ایفای نقش می‌پردازند.

در معرفی این فیلم سینمایی آمده است: « گیج‌گاه نوستالژیک نیست، حالیست که دیگر نیست». اولین نمایش «گیج‌گاه» در سی و‌ نهمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود. تهیه این فیلم سینمایی را ولی اله مدنی و حنیف سروری بر عهده دارند.

تهیه این فیلم سینمایی که نسل‌های مختلف سینمای ایران در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند، بر عهده ولی اله مدنی و حنیف سـروری است و سرمایه‌گذاران آن محمد حسینخانی و حنیف سـروری هستند.

«پیام آزادی» در آثاری همچون «قبیله من»، «حریر»، «سندباد و سارا»، «سلام» به عنوان «بازیگر»، «مدیر فیلمبرداری»، «گروه فیلمبرداری»، «امور مالی» حضور داشته است.